Labai galingas elektrinis piemuo

200 Eur

Labai galingas, lengvas naudoti,patikimas elektros impulsų generatorius.EI. generatorius maitinamas iš 220V. Skirtas apsisaugoti nuo šernų, vilkų , lapių, briedžių, stirnų, ir avims,ožkoms,karvėms. Yra šviesos diodo ir garsinė tvoros būklės indikacija .Apie aptvarus nereikia pjauti žolės ,nes piemuo turi jų nudžiovinimo funkciją (žolė nulinksta ties viela) .Reguliuojamas impulsų dažnis,ko nėra net brangiuose užsienio aparatuose ir kas itin efektinga kai jauni gyvūnai eina per tvoras spėdami prašokti tarp standartinių piemenų impulsų. Labai tinka apsaugai nuo šernų,stirnų ,briedžių kuriems kiti piemenys neveiksmingi dėl odos sstorio ir kailio izoliacinių savybių. Labai tinka paežerėse pamiškėse,laukuose kur tankiai apaugę krūmais,žolėmis kurių neina nupjauti ir nešienaujamuose plotuose.Labai efektingas prūdų apsaugai nuo ondatrų.Šis piemuo neperdega, kaip beveik visi net labai brangūs užsienio piemenys,net nutrūkus vielai ir nukritus ant žemės, ir ypač į pelkę ar ant šalpios žolės, kas labai svarbu saugant gyvulius nuo išbėgimo iš aptvaro .Nutrūkus aptvarui ir nukritus vielai , sukyla piemens impulsų galingumas ir nukritimo vietoje 20-50 cm į abi puses nuo vielos esant ant žemės apie 6000 voltų įtampos impulsams, trenkia net neaplijusi žolė ir gyvūnai negali išeiti iš aptvaro, o likusioje aptvaro dalyje lieka apie ***** voltų įtampos impulsai .Nukritus nutrūkusiai vielai net į pelkę, impulsai trenkia iki 1-3 metrų aplink vielą esant apie 5000 voltų impulsams, o nenukritusioje aptvaro vieloje apie ***** voltų impulsams , dėl ko gyvūnai taip pat neišeina iš ganyklos ir nepridaro žalos, kas yra šeimininkams labai svarbu. Nutrūkusi ir nukritusi ant žemės( bet kokiomis oro sąlygomis ! )viela gali būti iki 2-3 parų(gali ir ilgiau) ir žmogui nereikia išvykus ilgesniam laikui pergyventi dėl galimo aptvaro nutrūkimo ir gyvūnų išsilakstymo,kas labai svarbu išvykus ilgesniam laikui.
Vidutiniams, profesionaliems ūkiams iki 120 ha/25 km.
Stacionariems aptvarams iki 100 ha.

Techniniai duomenys :
Išeinanti įtampa : 9 000 V
Įtampa su 500 omų apkrova : 7000V
Energijos talpa(Džiauliai) : 25 J
Išeinanti energija(Džiauliai) : 21 J
Elektros suvartojimas vatais : 25 W
Aptvaro ilgis esant geroms sąlygoms(km.) : 55
Aptvaro ilgis esant vidutinėms sąlygoms(km) : 22
Aptvaro ilgis esant blogoms sąlygoms : 12
Minimalus įžeminimo strypų kiekis : 4x2 m.
Pilnas/pusė galingumo : yra
Impulsų indikatorius : yra
Įjungimas išjungimas : yra
Įmontuota apsauga nuo žaibo : yra
Apsauga nuo trumpo jungimo nutrūkus piemens vielai : yra
Piemuo duodą pakankamą galingumą aptvarui net nukritus vielai ant žemės.
Dažnis reguliuojamas,yra žolės ir smulkių krūmų nudžiovinimo funkcija(nereikia pajauti žolės)
Kilnojamiems aptvarams iki 120 ha/ 25km. Stacionariems aptvarams iki 100ha/22km. Tinklas avims iki 10ha/2.2 km/44 tinklų.
Kaina 200 eu.
Garantija - 2 metai

Skelbimas „Labai galingas elektrinis piemuo“ paskutinį kartą atnaujintas 2023-04-11. Siūlome peržiūrėti naujausią „Reikmenys, prekės“ turinį.

1 / 3 Labai galingas elektrinis piemuo
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Reikmenys, prekės:
Vytas
Tauragė
Skelbimus talpina nuo 2010 metų 03 mėn.
Derybos:
Taip, galima derėtis
Skelbimo nr.:
205132
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
3248
Atnaujintas:
2023-04-11 15:21