kaina – 1 Eur
8 685 XXXX

Dovanojamos Aika ir Ledi

Šios dvi kalytės kažkurį laiką valkatavo po Baisogalą, ilgai valkatavo, sunkiai vertėsi. Kur miegodavo tegalim spėlioti, o štai maitinosi tai viskuo, kas kramtosi, pavyzdžiui – žole...
Sulaukę žinios apie judvi, kreipėmės į jus prašydami pagalbos – laikinos globos varguolėms. Ir dabar šunytės jau saugios pas laikiną globėją. Sočios, linksmos, draugiškos ir prieraišios, jau sterilizuotos. Joms apie 2-3 metukus; Aika (balta, juodai pataškyta) ūgio maždaug iki pusės blauzdų, kresnesnė, Ledi (balta rudomis dėmėmis) ūgio maždaug iki kelių, smulkesnė, laibesnė, kiek šiurkščiakailiška.
Ką gi, visą kas blogiausia jau toli praeityje – žmonių neapykanta, miegas po plikomis krūmų šakomis, pietūs iš žolės stiebų ar pasigautos pelės.
Dabar dairomės naujų namų, geraširdžių šeimininkų. Kalytės gali gyventi lauke, o jei dar ir abi papultų į naujus namučius... Nedrąsu, labai nedrąsu to tikėtis, bet jos kartu išgyveno labai daug vargo, labai daug skausmo patyrė, žolės stiebais dalinosi... Ech, tos mūsų svajonės...
Kaunas, 8 685 42471, info@penktakoja.lt

1 / 5 Dovanojamos Aika ir Ledi
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Kitos šunų veislės:

Skelbimas „Dovanojamos Aika ir Ledi“ paskutinį kartą atnaujintas 2017-04-09. Siūlome peržiūrėti naujausią „Kitos šunų veislės“ turinį.

Komentarai
VŠĮ Penkta koja
Kaunas
Skelbimus talpina nuo 2011 metų 05 mėn.
Skelbimo nr.:
230551
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
559
Atnaujintas:
2017-04-09 19:28