Kaina sutartinė
8 670 XXXX

skinteksa.lt – rekuperacija, ventiliacija: montavimas, priežiūra, aptarnavimas NEMOKAMA KONSULTACIJA

skinteksa.lt – kokybiškas rekuperacinių sistemų montavimas, vėdinimo sistemų montavimas, skylių gręžimas deimantiniais grąžtais.
Individualiai parenkama rekuperacinė sistema, kokybiškai atliekami montavimo darbai, išklausome ir patariame atsižvelgiant į kliento norus. Kompetetingai prižiūrime ir aptarnaujame rekuperacines sistemas.
Vėdinimo sistemų montavimas – patikimas ir kokybiškas sprendimas. Naudojami tik kokybiški ortakiai, pagal pageidavimą montuojami antistatiniai, antibakteriniai ortakiai. Profesionaliai montuojami buitiniai ventiliatoriai (vonios ventiliatorius, pirties ventiliatorius, įmontuojami gartraukiai ir kt.) ir pramoniai ventiliatoriai.
Skylių gręžimas deimantiniais grąžtais užtikrina, kad skylės bus lygios ir tvarkingos, todėl gręžimo darbai atliekami patalpose, kuriose nėra planuojami apdailos darbai. Gręžimo darbai galimi bet kokio mūro sienoje

1 / 8 skinteksa.lt – rekuperacija, ventiliacija: montavimas, priežiūra, aptarnavimas NEMOKAMA KONSULTACIJA
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Kitos statybų paslaugos:

Skelbimas „skinteksa.lt – rekuperacija, ventiliacija: montavimas, priežiūra, aptarnavimas NEMOKAMA KONSULTACIJA“ paskutinį kartą atnaujintas 2019-09-24. Siūlome peržiūrėti naujausią „Kitos statybų paslaugos“ turinį.

Komentarai
Darius
Vilnius
Skelbimus talpina nuo 2019 metų 06 mėn.
Skelbimo nr.:
265159
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
134
Atnaujintas:
2019-09-24 00:00