Kaina sutartinė
+370 523 XXXX

Stiklų Ekspertai

Dažnai vairuotojai klaidingai galvoja, kad bet kokio dydžio įtrūkimai, įbrėžimai, įdaužos gali būti pašalintos naudojant užpildą. Iš tiesų tik sąlyginai nedideli paminėti pažeidimai gali būti užtaisyti šiuo būdu. Kitu atveju tenka keisti visą stiklą, nes taip yra paprasčiau ir pigiau, be to naujas stiklas visuomet bus tvirtesnis ir saugesnis.

Mūsų gaminių bei paslaugų gamoje puikuojasi ne tik lengvieji automobiliai, bet ir visa eilė specialaus transporto. Visos paslaugos orientuotos automobilių, autobusų, sunkvežimių bei kitų transporto priemonių aptarnavimui. Puikiai suprantame, kad remonto procese yra labai svarbus laikas. Jei kai kuriuos darbus galime susiplanuoti ir nukelti tuomet, kai bus palankiausias metas, kai kurie darbai tiesiog negali būti nukelti, nes tiesiog neįmanoma toliau eksploatuoti tokio stovio transporto priemonės. Jaučiamės atsakingi ir esame pasiryžę padėti tokiais atvejais. Dėl šios priežasties turime labai didelį pasirinkimą priekinių ir galinių stiklų automobiliams, autobusams, sunkvežimiams ir kitoms įvairios paskirties mašinoms

1 / 1 Stiklų Ekspertai
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Kiti transporto skelbimai:

Skelbimas „Stiklų Ekspertai“ paskutinį kartą atnaujintas 2019-07-23. Siūlome peržiūrėti naujausią „Kiti transporto skelbimai“ turinį.

Komentarai
Stiklų Ekspertai
Vilnius
Skelbimus talpina nuo 2019 metų 07 mėn.
Skelbimo nr.:
265840
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
28
Atnaujintas:
2019-07-23 09:09