kaina – 2 Eur
+370 600 XXXX

Neodimio magnetai Pigiai

Kaune, netoli Hipermaksimos pigiai išparduodami techniniai neodimio magnetai. Kainos 1 € - 2 € už vienetą. Galimas siuntimas paštu : neregistruotas 0,80 € , registruotas 1,20€ .Telefonas pasiteiravimui 860080469, komentaruose nesusirašinėju.

Forma: pasagos. Foto 2 - magnetas ant diamagnetinės plokštelės , foto 3 - nuimtas magnetas.

Dydis : didesnieji - 4 cm ilgio,1 mm storio , svoris 8 g, keliamoji galia 1,5 kg, kaina-2 €

Mažesnieji - 3 cm ilgio , svoris 4 g, keliamoji galia 1 kg , kaina 1 €

Neodimio magnetai, kaip ir visi pastovieji magnetai sąveikauja su feritiniais lydiniais, savo sudėtyje turinčiais geležies .

Kontraindikacijos : išsimagnetina prie aukštos temperatūros - 90-100 C ( nekaitinti ugnyje ). Atsparūs drėgmei ir vandeniui. Trapūs.

PRITAIKYMAS

1: Varstotas kišenėje

Įdėkite norimą suklijuoti daiktą tarp dviejų tvirtos medžiagos plokštelių ir sukabinkite magnetais iš abiejų pusių. Klijams džiūstant, skirtingai negu su tradiciniais spaustuvais, spaudimo jėga prisitaikys prie klijuojamos medžiagos susitraukimo, likdama pastovaus galingumo.

2:) Automobilio variklio ir transmisijos alyvos išvalymas.
Pagrindinė priežastis, dėl kurios susidėvi vidaus degimo varikliai, pavarų dėžės ir transmisijos-mikroskopinės metalo dalelytės, veikiančios kaip abrazyvinė medžiaga. Metalo nano dalelės prasiskverbia pro tepalo filtrus ir skatina variklio susidėvėjimą. Pakanka pridėti kompaktišką neodimio magnetą prie variklio tepalo filtro , kad jame susikauptų metalo nano dalelės, iš kur jas bus galima lengvai pašalinti keičiant tepalus. (Atsižvelgiant į tai, kad variklio tepalo darbinė temperatūra viršija 100 laipsnių , šiam tikslui reikia naudoti atsparius aukštai temperatūrai magnetus su indeksu SH - NĖRA )

3:) Paieška paslėptų /nepastebimų/neprieinamų metalinių objektų.
Pakanka įdėti neodimio magnetą į kamuolį ir ridenamas pritrauks išsibarsčiusius ant žemės, žolėje, smėlyje varžtus ir vinis. Neodimio magnetas - portratyvus magnetinis ieškiklis leidžiantis aptikti paslėptus, pvz.: užtinkuotus sienose ar grindyse objektus -armatūrą,laidus sienose, grindyse .

4:) Magnetoterapija
Britų mokslininkai nustatė, kad nuolatinio magneto kuriamas magnetinis laukas daro teigiamą poveikį žmogaus organizmui: normalizuoja arterinį kraujospūdį, gerina kapiliarų, tarpląstelinių membranų pralaidumą. Nuolatiniais arba kintamaisiais magnetiniais laukais bandoma pagerinti regėjimą, atmintį, medžiagų apykaitos, pagreitinti žaizdų gijimą, normalizuoti kraujospūdį, pagerinti širdies veiklą. Gydomųjų magnetinių brasletų - apyrankių kainos prasideda nuo kelių dešimčių eurų. Pritvirtinkite mažesnį magnetą prie laikrodžio apyrankės ties riešu, ir teigiamas efektas pasireikš jau po kelių dienų.
Magnetoterapijoje taip pat tiriamas magnetinis vanduo. Jis gaunamas valandą laiko palaikius stiklinę su vandeniu ant neodimio magneto . Manoma,kad toks vanduo teigiamai veikia:


Širdies ir kraujagyslių sistemą
Virškinimą
Imunitetą
Nervų sistemą
Kaulų-raumenų sistemą
Metabolizmą.
Skatindamas medžiagų apykaitą magnetinis vanduo greičiau leidžia pasiekti rezultatų laikantis dietos.Manoma, kad magnetinis vanduo turi priešuždegiminių ir regeneracinių savybių. Jis naudingas odai: padeda išgydyti daugelį dermatologinių problemų ir pagerina odos išvaizdą, ji tampa elastingesnė ir lygesnė.

5:) Įrankių įmagnetinimas.
Dauguma feritinių magnetų su laiku praranda savo magnetines savybes. Neodimio magnetų kuriamas laukas yra labai patvarus. Jų beveik neįmanoma išmagnetinti . Neodimio magnetais galima įmagnetinti nusilpusius feritinius magnetus, pvz.: brasletus. Galima įmagnetinti atsuktuvus, pincetus, kitus skirtus darbui su smulkiomis metalinėmis detalėmis įrankius. Tiesiog prilipdykite magnetą prie atsuktuvo, ir palaikykite kelias valandas - ir visi smulkūs varžtai, kuriuos anksčiau teko graibyti pincetu , be jokio vargo bus ištraukti magnetiniu atsuktuvu.

6:) Informacijos naikinimas. Jeigu turite gadžetą, kurį išmetate, bet nepageidaujate, jog jame saugojama informacija patektų į svetimas rankas, galite lengvai ją sunaikinti tiesiog brūkštelėję per nešiotoją magnetu. P.s.- šita procedūra gali nepataisomai sugadinti informacijos laikiklį, todėl neverta eksperimentuoti.

7:) Vynų brandinimas. Britų mokslininkai nustatė, jog stiprus magnetinis laukas padeda teisingai orientuotis organinėms molekulėms, suteikiančioms vynams skonį ir skatina jų polimerizaciją, greitindamas brendimą. Nedidelis magnetas po buteliu per pusmetį pavers eilinį vyną į kolekcinį 10-15 metų išlaikymo.

8:) Laikinieji laikikliai. Su pora magnetų galite stipriai ir patikimai priklijuoti dėžutę, logotipą, juostą, ten, kur nepageidautina naudotis kitomis priemonėmis, kad nebūtų sužaloti paviršiai.

9:) Fokusai. Nedidelis galingas magnetukas pirštinėje arba delne - neišsenkama galimybė pokštams .

10:) Meistravimas, amatų darbai,žaislai, magnetukai šaldytuvams (iš vieno magneto galima pagaminti kelioliką vnt.)

1 / 5 Neodimio magnetai Pigiai
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Kita technika:

Skelbimas „Neodimio magnetai Pigiai“ paskutinį kartą atnaujintas 2020-05-25. Siūlome peržiūrėti naujausią „Kita technika“ turinį.

Komentarai
Terabaitas
Kaunas
Skelbimus talpina nuo 2017 metų 01 mėn.
Skelbimo nr.:
252389
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
1897
Atnaujintas:
2020-05-25 20:31