Darbas Švedijoje
Atlyginimas „į rankas“ nuo 2600 Eur – darbas Švedijoje, statybų bendrovėje
Perskaityk skelbimą, atsiųsk savo CV, prisijunk prie mūsų komandos!Rėmėjas

Kiaušiniai

3Pajūrio naminiai kiaušiniai,užauginti laisveje.
Klaipėda

Parduodami naminiai kiaušiniai- juodų, baltų ir rudų vištų M, L dydžio. Vištos maitinamos savo paties ruoštu pašaru, todėl tikrai nemaitinamos jokia pirktine kombikorma. Surenka

1Kaimiški Kiaušiniai

Kaimiski, ekologiski, laisvai auginamu vistu kiausiniai Mūsu ūkije yra per 300 laisvai auginamu vistu tad kiausiniu yra pakankamai nemazai, ieskome realizacijos didesniais kiekia

1PARDUODU kaimiškus kiaušinukus.
Klaipėda

Parduodu kaimiškus kiaušinukus.Vištytės lesinamos visokiais grūdeliais.Labai gražiai laikomos ir tvarkingai prižiūrimos. Kiaušinukai visada labai šviežūs , skanūs ir švarūs.

1naminiai kiausiniai
Elektrėnai

parduodu didelius, sviezius naminius kiaušinius.10 vnt.X 5 lt. perkant 60 ir daugiau po 4, 30 lt.VIEVIS.

1Kiaušiniai
Biržai

Parduodame naminius kiaušinius. 10vnt-5lt. Užsisakant didesniais kiekiais pristatome į namus Biržų raj. Kartą į savaitę kiaušinius vežame į Panevėžį .

Anykščiai

Parduodu naminius vištų kiaušinius. Vištos lesinamos tik grūdais, žole, maisto likučiais. Kiaušiniai rudi ir balti.

1Rudi kaimiški kiaušiniai
Utena

Parduodame rudų ir raibų vištų kiaušinius iš ūkio Utenos rajone 10vnt., - 5 Lt. Galimas pristatymas į Utena (1-2 kart per savaitę)arba į Vilnių (atskiru susitarimu)

Parduodami kaimiški, ekologiški kiaušiniai. Vištų, putpelių, žąsų bei kitų paukščių kiaušiniai. Prenumeruokite naujausius skelbimus el. paštu, o šiuo puslapiu pasidalinkite su draugais:

Nemokėk už skelbimų talpinimą