kaina – 90 Eur
8 640 XXXX

Sveikatos centras ,,Energetikas"

Sveikatos centras ,,Energetikas“ - tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis centras, kuris savo veiklą pradėjo 1986 metais. Nuo įkūrimo pradžios čia gydosi, ilsisi bei sveikatingumo procedūromis naudojasi Lietuvos ir užsienio šalių gyventojai. Lankytojus konsultuoja, gydymo procedūras ir jų trukmę, atsižvelgiant į sveikatos būklę, parenka aukštos kvalifikacijos gydytojai. Procedūras atlieka įstaigos profesionalūs specialistai, dirbantys Jūsų sveikatai, grožiui ir gerai nuotaikai!
Sveikatos centras veikia ištisus metus. Mūsų centras - tai lyg atskiras pušynų apsuptas sveikatos miestelis. "Energetikas" susideda iš trijų gyvenamųjų korpusų, kuriuose yra 201 renovuotas kambarys, bei medicininio bloko. Tai labai patogu, nes po atliktų procedūrų nereikia išeiti iš patalpų. Klientų poreikius palengvina liftas, tai suteikia didesnę laisvę judėti. Mes siekiame, jog kiekvienas svečias galėtų jaustis lyg namuose!
Mūsų centre yra teikiamos šios paslaugos: gydymo (sanatorinio, reabilitacijos, palaikomosios reabilitacijos, ambulatorinės reabilitacijos); apgyvendinimo; savaitgalio poilsio; sveikatos gerinimo programos; konferencijų organizavimo; vaikų vasaros stovyklų organizavimo; poilsio atskiruose mediniuose nameliuose; maitinimo; SPA.
Sveikatos centras „Energetikas“ neseniai atidarė naują korpusą - SPA „Amber Palace“, tai arčiausiai Baltijos jūros esantis SPA Lietuvoje. Iki jūros vos 100 metrų!
Subtili prabanga, nepakartojamas vaizdas į jūrą ir gaivinantys SPA malonumai. Šiuolaikiškumu, elegancija ir komfortu dvelkia kiekvienas iš 100 „Amber palace“ kambarių, kurie atitiks kiekvieno svečio poreikius ir skonį. Prabanga alsuojantis kiekvieno kambario apstatymas – karališkos, tamsaus raudonmedžio lovos, auksu žėrintys krėslai, kuriuose taip ir norisi „paskęsti“ - visa tai leis pasijusti Jums tikru gintaro rūmų valdovu

1 / 8 Sveikatos centras ,,Energetikas"
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Kelionės:

Skelbimas „Sveikatos centras ,,Energetikas"“ paskutinį kartą atnaujintas 2016-06-22. Siūlome peržiūrėti naujausią „Kelionės“ turinį.

Komentarai
Sveikatos centras
Palanga
Skelbimus talpina nuo 2013 metų 11 mėn.
Skelbimo nr.:
197280
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
648
Atnaujintas:
2016-06-22 11:23