Kaina sutartinė
+370 527 XXXX

pigūs skrydžiai

PiguSkrendu aviabilietų rezervavimo portalas. Tai puiki priemonė padėsianti Jums susiplanuoti kelionę, bei įsigyti aviabilietus už gerą kainą.
Bilietai į didžiuosius Europos miestus už gerą kainą- Londoną, Milaną, Dubliną, Paryžių, Romą.
Taip pat skrydžiai į didžiuosius pasaulio miestus- New York, Chicago, San Francisco, Pekiną, Honkongą.
Mes žmonės, turintys pasijas, panašiai kaip Jūs. Turime įvairų išsilavinimą, polinkius - kuriuos jungiame, įsigyjame naujas patirtis, visą laiką mokomės ir stengiamės, kad mūsų darbas - kuris leidžia mums uždirbti - būtų puikus, ir tuo pačiu stengiamės, kad Jūs su malonumu naudotumėtės mūsų pasiūlymais.
Kuriame PiguSkrendu - portalą leidžiantį rezervuoti ir pirkti aviabilietus. Užtikriname platų įvairių vežėjų paslaugų pasirinkimą. Su mūsų pagalba galite pirkti pigius aviabilietus - taip vadinamus low costus bei bilietus reguliariems skrydžiams.
Mes suprantame, kad galėtumėm nusipelnyti Jūsų pasitikėjimo, turime nuolat rūpintis tuo, kad su mūsų pagalba rastumėte geriausius pasiūlymus kuo paprastesniu būdu. Mūsų teikiamų paslaugų lygis turi pastoviai gerėti, o kartu su juo Jūsų pasitenkinimas ir sandorių saugumas. Tuo tikslu bendradarbiaujame su įvairių sričių specialistais - pirmaujančiais turistinių paslaugų rinkoje bei su IT srities specialistais, kurie užtikrina labai gerus technologinius sprendimus.

Mūsų misija
Šiandieną visas pasaulis yra mums pasiekiamas. Prieinamų sprendimų dėka galime keliauti praktiškai be apribojimų, nuotoliai tai jokia kliūtis.
O mes turime patenkinti augančius mūsų Klientų reikalavimus, užtikrinant Jums transakcijų paprastumą, patogumą ir saugumą. Naujausios informacinės technologijos mums ne paslaptis, visą laiką stebime naujoves, todėl galite būti tikri, kad Jums teikiame aukščiausio lygio paslaugas

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Kelionės:

Skelbimas „pigūs skrydžiai“ paskutinį kartą atnaujintas 2016-06-22. Siūlome peržiūrėti naujausią „Kelionės“ turinį.

Komentarai
Arturas
Vilnius
Skelbimo nr.:
193949
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
277
Atnaujintas:
2016-06-22 11:23