Nemokamai
8 689 XXXX

Skubi namų / laikinos globos paieška

Skubi namų / laikinos globos paieška arba istorija apie tai, kuo matuojama meilė gyvūnui…
Tikriausiai visi žinote, kad ilgis matuojamas metrais, svoris kilogramais, tūris litrais, bet štai atsakykite mums – kuo matuojama meilė gyvūnui? Nepatikėsite, dažnai ji matuojama kojomis… Na, kai kur dar matuoja akyčių skaičiumi, ne vietoje padarytomis balutėmis, įbrėžimais ant rankų ar suplėšytomis užuolaidomis bei apgraužtų batų kiekiu…
Šis mielas, draugiškas pusės metukų katinėlis papuolė į matavimo kategoriją ”kojos” ? . O dabar tai paversime į žmonių kalbą – jis buvo atneštas į vet.kliniką dėl priekinės kojytės patirtos traumos. Gydytojoms rekomendavus ją amputuoti, katinėlis paliktas UŽMIGDYTI ? . Gal “šeimininkams” gėda ir negražu namuose turėti trikojį katinėlį, o gal operacija pasirodė per brangus sprendimas, bet juk mylintys žmonės tikrai bandys ieškoti išeičių – dažnas esame matę FB skelbimus dėl finansinės pagalbos, kad tik pavyktų išgelbėti mylimuko gyvybę. Bet… kai nėra noro ir nuoširdžios meilės, paprasčiau kenčiančiam gyvūnui skirti mirties nuosprendį ?
Smagu žinoti, jog yra neabejingų vet.gydytojų ir šiam ryžikučiui pasisekė išvengti mirtinos adatos dūrio, jam bus amputuota kojytė ir tuo pačiu atlikta kastracija (Y) . Tik visa bėda, kad po operacijos jam nebebus kur pasidėti – namuose jo jau niekas nebelaukia ? . Todėl beldžiamės į jūsų širdis – padarykite Kalėdinį stebuklą šiam be galo mielam murkaliukui ! Padovanokite jam tikrus namus, kur meilė matuojama paglostukais, murkimukais ir šypsenomis ?
Katiniukas visa savo pūkuota širdute prašyte prašo jam padėti – namai ar laikina globa (bent menesiui ar dviems) jam reikalingi, kad ramiai galėtų atversti savo naujo gyvenimo knygos pirmąjį puslapį (Y)
Šiuo metu katinėlis yra Marijampolės veterinarijos centre, tad norintys jam padovanoti naujus namus ar sužinoti išsamesnės informacijos apie jį, skambinkite tel. 8 693 50493
Dėl laikinos katinėlio globos (1-2 mėn. kol jis sustiprės ir bus paskiepytas, kad galėtų būti apgyvendintas su kitomis katėmis pas savanorę) skambinkite tel. 8 640 64466, aprūpinsime viskuo, kas reikalinga globai.
Ryžikutis laukia savo pirmųjų Kalėdų ir žmonių, kurie jas pavers gražiausia jo gyvenimo švente !

Visi mano skelbimai puslapyje simanauskaite

1 / 3 Skubi namų / laikinos globos paieška
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Katės:
Komentarai
Marijampolės gyvūnų mylėtojų asocijacija
Marijampolė
Skelbimus talpina nuo 2020 metų 12 mėn.
Skelbimo nr.:
271461
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
321
Atnaujintas:
2021-01-25 07:21