Nemokamai
8 672 XXXX

Ema, ramioji namų siela

Ema – mūsų „naujai sena“ globotinė, pas mus gyvenanti jau keletą mėnesių. Sakysite – kodėl taip ilgai jos nerodėme? Ne viskas taip paprasta... Ema pateko pas mus iš vieno jauno žmogaus, kurį ištiko rimtos širdies bei kitos sveikatos problemos. Emos buvęs šeimininkas negali ja pasirūpinti, todėl ji be didelių ceremonijų atkeliavo pas mus. Katytė patyrė stresą, ilgai nenorėjo bendrauti nei su žmonėmis, nei su kitais globotiniais, bet, kaip sakoma, laikas gydo žaizdas.
Ema visą savo gyvenimą gyveno kaip ir viena – nors tam pačiam bute, bet jos žmogus gyveno sau, o ji - sau, per daug dėmesio vienas į kitą nekreipdami. Ir taip dešimt metelių. Gal todėl ji pratusi būti pati su savimi, per daug nebendraujant su ją supančiu pasauliu.
Ema – nuostabaus grožio katė, labai išdidi, rami, pasirenka mėgstamą vietą ir būna joje, o kartais, kai pabosta būti vienai, ji ateina pasižiūrėti, ką veikia ir žmonės. Emai ieškome namų be vaikų, kur būtų ramu ir tylu, kur ją priimtų kaip kambariokę, sugyventinę, kuri tikrai per daug neįkyrės prašydama dėmesio, bet džiugins savo buvimu, kad namai nebūtų tušti :). Ema - sterilizuota ir paskiepyta, visiškai sveika ir gyvybinga katytė, nusipelniusi turėti tikrus namus. Dėl šios gražuolės reikėtų skambinti tel. nr. 864605142, 867214912, Kaunas ir aplink

1 / 3 Ema, ramioji namų siela
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Katės:

Skelbimas „Ema, ramioji namų siela“ paskutinį kartą atnaujintas 2016-06-22. Siūlome peržiūrėti naujausią „Katės“ turinį.

Komentarai
Ramunas
Kaunas
Skelbimus talpina nuo 2014 metų 09 mėn.
Skelbimo nr.:
226647
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
256
Atnaujintas:
2016-06-22 11:19