Dovanoju labai mielą kambarinę sterilizuotą katytę

1 iš 15 Dovanoju labai mielą kambarinę sterilizuotą katytę
Nemokamai

Šanetės video ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=b0D3qJHKoYM

Gelbėkite ! Padėkite ! Namuose apsigyveno pūkų kamuolėlis, kuris vagia laiką :-D . O jei kalbėtume rimtai, tas pūkuotas laiko vagišius - tai miela katytė Šanetė, kuri be proto mėgsta dėmesį ir buvimą šalia žmogaus, prilipus prie žmogaus, susirangius ant žmogaus, ant jo kelių, peties, nugaros, krūtinės. Na ir vėl čia kažkaip nepavyko rimtai :-D
Taigi, katytė, kaip supratote, labai miela, drąsi, mėgsta žmogaus kompaniją ir jei tik yra galimybė, visuomet ateis prisiglausti, įsitaisys ant kelių ir murks, murks, murks, megzdama savo minkštomis letenėlėmis nematomus draugystės ir pasitikėjimo šalikus :-) . Tad nuo jos tikrai sunku atsitraukti, ypač kai pažvelgia savo gintaro spalvos akutėmis ir tiesiog prašyte prašo dar truputėlį su ja pabūti :-) . Ji absoliučiai pasitiki žmogumi, tiksliau, draugauja su visais - katėmis, šunimis, žmonėmis, nei viename neįžvelgia priešo. Šanetė - tikras meilumo ir gėrio įsikūnijimas, linksma, žaisminga, namuose elgiasi tvarkingai, palikta viena, susiraito jaukiai ant sofutės ir laukia, laukia, kol grįši ir ateisi apdovanoti ją savo dėmesiu. Ši nuostabaus grožio pūkuotukė gimusi birželio mėnesį, tvarkingai naudojasi dėžute su kraiku, paskiepyta nuo pasiutligės, sterilizuota ir profilaktiškai nublusinta bei nukirminta. Tad kelionei į naujus namus jau visiškai pasiruošusi.
Jei esi geras ir atsakingas žmogus, pasiruošęs duoti tiek pat meilės Šanetei, kiek ji duos jos tau, paskambink tel. 8 690 63279, šis grožis nekantrauja susipažinti -)
Marijampolė

Daugiau mano pasiūlymų rasite puslapyje diroma13.

DIROMA13 skelbimus ParduoduPerku.lt talpina nuo 2010-06-08. Talpinamų skelbimų skaičius šiuo metu – 5. Paskutinį kartą portale lankėsi vakar, 19 val. 41 min.

Pasidalinkite skelbimu su kitais:
Nemokamai prenumeruokite naujus skelbimus iš Katės:
Užduokite klausimą arba komentuokite

Informacija apie skelbimą:
Veiksmas:
Dovanoju
Būklė:
10/10
Skelbimo nr.:
250541
Paskelbė:
Privatus asmuo
Perskaitė:
41
Atnaujintas:
2017-03-24 21:41
AKSI LT – tinklapių, el. parduotuvių kūrimas, atnaujinimas. Programavimo ir SEO paslaugos

ParduoduPerku.lt kūrėjų UAB AKSI LT paslaugos:

  • Tinklapių ir el. parduotuvių kūrimas, atnaujinimas;
  • Internetinių sistemų greitaveikos sprendimai;
  • Unikalių internetinių sistemų programavimas;
  • Internetinių sistemų saugos sprendimai.
Nemokėk už skelbimų talpinimą