Nemokamai
8 606 XXXX

Dovanojamas jaunas, kastruotas neeilinis kačiukas Kopis!

Gyvūnų globos organizacijai „Naminukai“ paskambino moteris ir kaip kirviu nukirto: „Pasiimat arba skandinu!“. Jokių klausimų, prašymo, susitarimo, tik šaltas ultimatumas. Ne, jai tikrai nebuvo gaila katyčių, kurias, kaip sakosi, rado numestas prie savo sodo durų, ji tik negalėjo susitaikyti su mintim, kad tai įvyko prie jos durų.
Moteris kategoriškai atsisakė ieškoti sprendimo kartu ir jos bėdą išspręsti davė lygiai vieną dieną, o tada, jei neatsiranda trims katytėms vietos pas mus, neša į artimiausią prūdą skandinti. Ir nesvarbu, kad katyčių jau mažylėmis nepavadinsi (joms apie 4 mėnesius), ranka nesudrebėtų, juk savo katiną turi, o kiti lai smenga skradžiai į žemę.
Ačiū Monikai, kuri neliko abejinga pagalbos šauksui ir tiesiogine prasme sutiko išgelbėti dviems sesutėms katytėms gyvybę (iš pradžių jų buvo trys, bet atvežusi moteris pasakė vieną „įtaisiusi“ žmonėms).
Šiuo metu sesutėms 4 mėnesiai. Bela rami, tvarkinga, meili žmogui, neįkyri, turi be galo žavias ilgas ausis. Nors ir jauna, Bela savarankiška katytė, nereikli, užuot kartu žiūrėjųsi televizorių ir gadinusis akis, greičiau įsitaisys ant palangės ir stebės gyvą ir tikrą gyvenimą gatvėje. Ir džiaugsis, žinoma, kad ji ne ten kažkur viena ir apleista, o savo namuose. Bet juos dar reikia rasti...
Galėdami priimti nuostabiąją Belą į namus, skambinkite jos globėjai Margaritai 8 606 98473 arba „Naminukams“ tel. 8 648 30077 (Vilnius).
P.S. Atsakingiems šeimininkams organizuotume transportavimą ir į kitus miestus

1 / 5 Dovanojamas jaunas, kastruotas neeilinis kačiukas Kopis!
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Katės:

Skelbimas „Dovanojamas jaunas, kastruotas neeilinis kačiukas Kopis!“ paskutinį kartą atnaujintas 2016-06-22. Siūlome peržiūrėti naujausią „Katės“ turinį.

Komentarai
Naminukai
Vilnius
Skelbimo nr.:
193252
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
595
Atnaujintas:
2016-06-22 11:19