kaina – 1 Eur
8 648 XXXX

Dovanojama 4 mėn rusų mėlynosios mišrūnė!

„Naminukai“, vykdydami sterilizacijos projektą Viršuliškėse, atrado nuostabią po laiptinės laiptais įsikūrusią šeimynėlę. Skirtingų spalvų kačiukų trijulė - pilka rainiukė Melinda, juodasis Mekas su balta „žvaigždute“ ant kaklo ir iš akies traukta rusų mėlynoji Rūnė.
Rūnė - 4 mėn., nors ir pati baikščiausia, bet ir įspūdingiausia šeimos mergytė. Jos mama - paprastoji rainiukė, brolis su sese irgi skirtingi, o štai ji - kaip du vandens lašai primena rusų mėlynąją. Nei vieno balto plaukelio, lygi, lyg „nuausta“ iš pilko audinio, tikra gražuolė!
Tačiau žmogaus ji vis dar bijo ir nesupranta, vos pamačius, gūžiasi, sulenda į kampuką ir seka mažomis akytėmis, visa įsitempus ir susikaupus. Tikimės, kad su laiku Rūnė išmoks atsipalaiduoti ir supras, kad pavojus yra ne namai, o gatvė. Šią įspūdingo grožio katytę dovanosime žmonėms, neturintiems didelių lūkesčių ir reikalavimų būsimai katytei. Ji tvarkinga ir neabejotinai susigyvens su namų aplinka, tačiau gali būti, kad tokia diena, kai ji savo noru lips ant žmogaus kelių ar norės glostymų, ir neišauš.
Bet juk galima darniai gyventi ir stebint vienas kito gyvenimus iš šalies, prasilenkiant, susižvalgant, kartais ilgai žiūrint, o kartais tik žvilgtelint ir balsu ar mintimis nusiunčiant geriausius linkėjimus.
Jei susižavėjote šia nuostabia paaugliuke, jei norite ir galite ją priimti į savo šeimą, skambinkite „Naminukams“ tel. 8 648 30077 (Vilnius)!
P.S. Atsakingai apsisprendusiems transporto ieškotume ir į kitus miestus

1 / 3 Dovanojama 4 mėn rusų mėlynosios mišrūnė!
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Katės:

Skelbimas „Dovanojama 4 mėn rusų mėlynosios mišrūnė!“ paskutinį kartą atnaujintas 2016-06-22. Siūlome peržiūrėti naujausią „Katės“ turinį.

Komentarai
Naminukai
Vilnius
Skelbimo nr.:
192734
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
647
Atnaujintas:
2016-06-22 11:19