Nemokamai
8 648 XXXX

Dovanojama 3,5 mėn. išgelbėta rainiukė Marka!

Marka - jaunutė, raina, 3 mėn. katytė, į „Naminukų“ globą patekusi iš Viršuliškių gatvėje esančio pusrūsio. Tądien ji buvo pirmoji ir vienintelė, pasidavusi mūsų gaudyklėje padėto maisto vilionei. Mažylė buvo tokia išalkus, kad dėl vištienos gabalėlio būtų perplaukusi jūrą.

Nors mažylė net akyse nėra regėjusi tikrų namų, nuo pat pirmųjų dienų „Naminukų“ globoje „reikalus“ atlieka tik kraiko dėžutėje. Marka baikšti, tik dabar pradeda pažinti žmogų iš arčiau, ir pasaulis namuose jai dar keistas, neįprastas, bet kartu toks viliojantis ir norimas. Skanus maistas, saugumas ir žmonių draugija ilgainiui Markai taps įprasta kasdienybe, teiksiančia tik pasimėgavimą.

Marka - smulki, rami, o žaidžia tyliai ir santūriai, lyg suprastų, jog namai - ne rūsys, čia viskas turi savo vietas ir tvarką, kurios nevalia griauti, na gal tik kartais, šiek tiek „pataisyti“ pagal save... Ši mažylė ieško žmogaus, kuris galutinai įrodytų, jog šeimininkas gali būti pats geriausias katytės draugas!

Galėdami suteikti Markai jaukius namučius, skambinkite „Naminukams“ tel. 8 648 30077, 8 671 90721 (Vilnius).

P.S. Tvirtai apsisprendusiems organizuojame transportą ir į kitus miestus

1 / 7 Dovanojama 3,5 mėn. išgelbėta rainiukė Marka!
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Katės:

Skelbimas „Dovanojama 3,5 mėn. išgelbėta rainiukė Marka!“ paskutinį kartą atnaujintas 2016-06-22. Siūlome peržiūrėti naujausią „Katės“ turinį.

Komentarai
Naminukai
Vilnius
Skelbimo nr.:
192710
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
304
Atnaujintas:
2016-06-22 11:19