kaina – 3 Eur
8 676 XXXX

Veriniu Perverimas, Taisymas, Perdarymas

Sutrukusiu Vėrinių Perverimas, Taisymas, Perdarymas Kaune. Perveriu Nutrukusius Vėrinius,Karolius,Apyrankes,Perlu Vėrinius- Betkokiu Veriamu karoliuku Vėrinius, Dadedant savo juvelyriniu detalių. Normaliom kainom, Žiūrint, koks papuosalas, kokio sudėtingumo darbas, kokio dydžio papuosalas ir kiek įdėsiu savo juvelyriniu detalių. Apyrankės Perverimas- nuo 3 eu. Kaklo papuošalai- truputį Brangiau.
Domina- Paskambinkit 867675137
PAPILDOMA PASLAUGA- Galiu Perdaryti iš Nutrukusiu ar nusibodusiu Vėrinių,Karolių,Apyrankiu- Betkokiu Veriamu karoliuku- Perdaryti, Pagaminti Naujus Papuošalus,jūsų pageidaujamu. Pvz-iš kelių apyrankių pagaminti kaklo papuošala ir pans.
Paskambinus Aptariame jūsų Turimą kiekį karoliuku, kokio Papuošalo norėtumėte, kokio dydžio ir dizaino,kokia kaina darbo. Dadedant savo juvelyriniu detalių,Pagaminsiu. Vėriniai turi būti jau išardyti,karoliukai. Apyrankės pagaminimas- nuo 3 eu, dadedant savo juvelyriniu detalių. Kaklo papuošalai- Nuo 8 eu. Žiūrint,kiek savo juvelyriniu detalių įdėsiu,kokio brangumo detalių,kokio sudėtingumo darbas.
Netik Kauniečiams, Paskambinus ir Aptarus, Galima atsiųsti paštu man,turimus karoliukus. Siunciu paštu visur, visoje Lietuvoje, Skubu Registruota siuntinį,su isperkamuoju mokesčiu, Susimokėti atsiimant siuntą Pašte.
Sudomino- Paskambinkit
Kiekviena Turite namuose-Senų Atsibodusiu Karolių, Apyrankiu-jau Nenesiojamu. Kam laikyti juos,kai galima juos Perdaryti,į Naują,įdomesni papuošalą.
Šio Skelbimo Nuotraukose- Jau Perdarytų Papuošalų foto. Pirmi kaklo papuošalai- Klientė iš Vilniaus, atsiuntė tik kelias apyrankės,iš natūralių akmenukų karoliukų ( tik skaldos smulkios),dapirkusi karoliuku ir juvelyriniu detalių,pasitarusi su kliente,pagaminau- Nuostabius kaklo papuošalus.
Gaminu Papuošalus Kaune, Turiu pardavimui jau pagamintu,daug jų rasite puslapyje, nurodytu adresu. Gaminu Papuošalus ir pagal užsakymą išankstinį.
Daugiau Papuošalu, Mano Pagamintu, Paslaugų- Rasite puslapyje, interneto svetainėje http://www.papuosalai-rozanciai.mozello.lt

1 / 7 Veriniu Perverimas, Taisymas, Perdarymas
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Karoliai:

Skelbimas „Veriniu Perverimas, Taisymas, Perdarymas“ paskutinį kartą atnaujintas 2020-05-03. Siūlome peržiūrėti naujausią „Karoliai“ turinį.

Komentarai
Dija
Visa Lietuva
Skelbimus talpina nuo 2018 metų 01 mėn.
Derybos:
Taip, galima derėtis
Skelbimo nr.:
256495
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
1146
Atnaujintas:
2020-05-03 15:15