Kalcis+Fosforas ir Kalis+Siera

Kaina sutartinė

GELYFLOW- CaP
Skystos organinės-mineralinės trąšos CaPK 16,8-25,2-2,8
APRAŠYMAS
GELYFLOW CaP yra koncentruotos ekologiškos kalcio ir fosforo trąšos. Dalis fosforo yra labai greitai absorbuojama ir panaudojama. Didžioji dalis produkte esančio fosforo ir kalcio yra kietos formos, išskaidytos į labai mažas daleles. Dėl to maistinės medžiagos pasisavinamos lėčiau ir augalas gali jas absorbuoti pagal savo poreikius ilgesniu periodu. Produktas yra gelio formos. GELYFLOW CaP vientisumą užtikrina jo sudėtyje naudojami adjuvantai, kurie neleidžia produkto dalelėms sukibti ir dėl to nesusidaro nuosėdos ir produkto galiojimo laikas yra ilgesnis.

HERO K-50 DENSO ECO- koncentruotas gelis, turintis daug natūralios kilmės kalio. Lengvai absorbuojamas natūralios kilmės kalis, tinka purškimui per lapus ir laistymo sistemas, tiek iprastiniuose, tiek ekologiniuose ūkiuose. • Produktai išlygina ir kontroliuoja pH purškiamame mišinyje augalams tinkamiausiu pH 6,0-6,5 lygiu, gerai maišosi su kitais produktais. • Gerą augalo lapų padengimą ir absorbciją užtikrina mažos tirpalo molekules ir gelio forma. • Purškiama pagal poreikį 1-3 kartus vegetacijos metu.

DAUGIAU: www.bioindustry.eu

Skelbimas „Kalcis+Fosforas ir Kalis+Siera“ paskutinį kartą atnaujintas 2023-04-12. Siūlome peržiūrėti naujausią „Augalai“ turinį.

1 / 2 Kalcis+Fosforas ir Kalis+Siera
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Augalai:
Sandra
Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus
Skelbimus talpina nuo 2014 metų 10 mėn.
Skelbimo nr.:
264627
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
1548
Atnaujintas:
2023-04-12 12:01