kaina – 16 Eur
8 672 XXXX

Garsą sugeriančios guminės plokštės

Esamų gyvenamųjų daugiabučių namų tarpbutinių pertvarų, laiptinių, liftų šachtų perdangų užtaisymas akustinio granulato plokštėmis

Per paskutinius du dešimtmečius Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose pastatytuose daugiabučiuose namuose apie 70 proc tarpbutinių pertvarų neišlaiko minimalios 55 DB, dėl to kaimynai negali pailsėti vienas nuo kito skleidžiamo triukšmo. Tas pats pasakytina apie tarpaukštinius perdengimus.

Triukšmas, sklindantis tarp gyvenamųjų patalpų daugiabučiuose namuose ar kitokio tipo pastatuose, kurių viduje yra reglamentuotas triukšmo lygis tam tikru paros metu yra aktuali problema daugelyje pastatų. Nepageidaujamas triukšmas, ypatingai toks, kuris viršija reglamentuotus triukšmo lygius įvairaus tipo patalpose. Garso izoliacijos tarp patalpų problemos yra sprendžiamos storinant skiriančias sienas ir prie tvirtinant papildomas garsą slopinančias medžiagas. Tačiau tokių priemonių trūkumai dažnai yra nepakankamas garso izoliacijos lygis ir sudėtingas garsą slopinančių medžiagų sluoksnių įrengimas.

Naujai išrastos sienos garso izoliacinės konstrukcijos išsprendžia konstrukcijos išsprendžia garso izoliacijos tarp patalpų problemas, o taip pat leidžia greičiau ir pigiau įrengti tvirtas garso izoliacines pertvaras patalpose. Mūsų pertvaros yra plonesnės ir paprasčiau pritaikomos aplinkai, sumažėja perdangos apkrova, pagerėja garso izoliacija. Išradus akustinio granulato plokštes ir sukūrus kompoziciją su spec. gipskartonio plokštėmis Knauf Blue, atsirado galimybė montuoti minėtas plokštes prie esamų sienų pertvarų, perdangų ir užtikrinti papildomai ne mažesnę nei 19-38 DB garso izoliaciją.

Mūsų siūlomas produktas – akustinės gumos plokstė (AGP), sudaryta iš 78 proc., maltos gumos granulių, 15 proc. kaučiuko, 10 proc. klijų ir 3 proc. kitų medžiagų.

Produktas parduodamas pilnais rulonais.

1. Akustines gumos plokste 6 mm (8 m. rulonas) – 16.00 €/m2 su PVM
2. Akustinės gumos plokštė 10 mm (6 m. rulonas) – 22.00 €/m2 su PVM
3. Gipsas Knauf Blue – 2.70 €/m2 su PVM

1 / 6 Garsą sugeriančios guminės plokštės
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Izoliacinės medžiagos:

Skelbimas „Garsą sugeriančios guminės plokštės“ paskutinį kartą atnaujintas 2019-09-18. Siūlome peržiūrėti naujausią „Izoliacinės medžiagos“ turinį.

Komentarai
ŽYGIMANTAS
Vilnius
Skelbimus talpina nuo 2013 metų 04 mėn.
Skelbimo nr.:
256668
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
1133
Atnaujintas:
2019-09-18 16:01