Kaina sutartinė
8 642 XXXX

Voriukas laikyseniai koreguoti

Reikalinga, svarbu, tačiau linksma! Kai tik Jūsų laikysena taps netaisyklinga, Voriukas garsiniu signalu primins, kad pasitaisytumėte ir neleis kūprintis.

Voriukas 1 skirtas vaikams, jaunimui ir suaugusiems, turintiems netaisyklingos laikysenos problemų : suapvalintus pečius, atsikišusias mentes ir įdubusią plokščią krūtinę.

Išradimas pagrįstas veiksminga pagalba raumenims ir taisyklingos laikysenos įpročio ugdymu einant, sėdint ir stovint. Žmogus, nešiojantis šį gaminį, nesikūprina. Voriuką 1 rekomenduojama naudoti vaikams ir jaunimui augimo ir kūno formavimosi laikotarpiu. Taip pat tinka linkusiems kūprintis ar netaisyklingos laikysenos suaugusiems žmonėms.

Dažnai pasitaikantis kūprinimasis didina fizinį nuovargį, apsunkina širdies darbą. Voriukas 1 padidina krūtinės ląstos judrumą ir oro apykaitą plaučiuose. Voriuką 1 dedamės ant pečių taip, kad dirželiai būtų lengvai įtempti, o susikūprinus pasigirstų garsinis signalas. Patariama nešioti laikysenos korektorių, du tris kartus per dieną, maždaug po 10-15 minučių žiūrint televizorių, dirbant kompiuteriu ar ruošiant pamokas.

Voriukas nerekomenduojamas vaikams, kuriems nustatyta skoliozė. Dėl prietaiso naudojimo pasikonsultuokite su savo gydytoju.

Gamintojas Med Patent Sp. z o.o.

http://ecohit.lt/product.php?id_product=896voriukas, laikysenos, vaikams, kūprintis, jaunimui, suaugusiems, netaisyklingos

1 / 3 Voriukas laikyseniai koreguoti
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:

Skelbimas „Voriukas laikyseniai koreguoti“ paskutinį kartą atnaujintas 2011-03-11. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
EcoHit
Kaunas
Skelbimo nr.:
128638
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
321
Atnaujintas:
2011-03-11 00:00