Socialinio kapitalo uzdara komanda

Sveiki, jau senai galvoju apie įvairaus sektoriaus socialinio kapitalo uždarą komandą -skirtingo sektoriaus specialistų kastą. Tai yra verslo partnerystė, manau yra ne vienas jaunas žmogus kuris norėtu, pradėti versla, bet nesiryžta to daryti vienas. Siūlau tokiems žmonėms apsijunti į vieną verslo komandą. Mano manymu tikslingiausia panaudoti vikiekonomika(siūlau panaudoti komentarų skilti), kad kiekvienas susidomėjas galėtu palikti apie save trumą aprašymą bei peržvelgti kitų susidomėjusių žmonių aprašymus, o be to ir paplatinti šia žinutę.Taip jauni žmonės galės užmegsti kontaktus su potencialiais verslo partneriais. Gal susidaris kelios verslo komandos gal nei vienos,bet net ir nesekmės atveju busi užlipes vienu laipteliu aukštyn.
http://ziogas49.blogas.lt/socialinio-kapitalo-uzdara-komanda-3.html

Skelbimas „Socialinio kapitalo uzdara komanda“ paskutinį kartą atnaujintas 2010-01-12. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai

MANTAS ParduoduPerku užsiregistravo 2010-01-12. Talpinamų skelbimų skaičius šiuo metu – 2. Paskutinį kartą portale lankėsi 2010-04-26

Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Skelbimo nr.:
65229
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
293
Atnaujintas:
2010-01-12 00:00