Kaina sutartinė
8 659 XXXX

SKYSTI TAPETAI - DEKORATYVINĖ SIENŲ IR LUBŲ DANGA

SKYSTI TAPETAI - DEKORATYVINĖ SIENŲ IR LUBŲ DANGA
Skysti tapetai kardinaliai skiriasi nuo tradicinių: jie parduodami ne rulonuose, o plastikiniuose įpakavimuose. Tai yra sausas mišinys iš medvilnės, šilko, šilkaverpio kokono ir akrilinių rišamųjų medžiagų. Tereikia sumaišyti paketo tūrinį su reikiamu kiekiu vandens ir tapetai paruošti naudojimui.

Tai ekologiškai švari medžiaga iš natūralių žaliavų. Šis produktas turi didelę spalvų gamą ir daugybę struktūrinių, išsiskiria kainų įvairove, todėl tinka visiems interjerams - kaip buto ar gyvenamojo namo apdailai, taip ir prabangių viešbučių ir biurų apdailai. Skysti tapetai nereikalauja specialaus paviršiaus paruošimo. Padengus specialiu gruntu juos galima tepti ant tinkuotų, betoninių, gipsinių arba medinių paviršių.
Privalumai - Skysti tapetai dėl savo pluoštinės struktūros turi gerų garso bei šilumos izoliacijos savybių. Skirtingai negu paprasti tapetai, skysti tapetai sudaro ištisą dangą be siūlių, jie padengia sutrūkusias sienas ir per juos nesimato sutrūkimo. Sienas skystais tapetais galite padengti ir be meistrų pagalbos. Juos galima klijuoti be sienų glaistymo taip sutaupant pinigų.
MEDŽIAGOS CHARAKTERISTIKOS
- natūrali, ekologiškai švari medžiaga; - tampri elastinga struktūra (paslepia sienos įtrūkimus) ; - lengva pataisyti pažeidimus; - garso izoliacija; - šilumos izoliacija (padengtas paviršius yra šiltas) ; - atspari drėgmei; - laidi orui; - antistatiška, (98, 8% dulkėms atspari medžiaga.) ; - ugniai atspari medžiaga; - padengus laku galima plauti ir valyti.
DENGIAMO PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
1. Atidžiai apžiūrėti dengiamą paviršių, pašalinti blogai besilaikančius tinko, grunto, dažų ar gipso kartono gabalėlius. Gipso kartono sujungimo, įskilusias ir įtrūkusias vietas apdoroti polimeriniu glaistu ar „Rotbandu“. Visos sienos glaistyti nebūtina. Jei yra dengiamos monolito (lieto betono) sienos, užglaistyti duobutes didesnes nei 0,5 cm. Dengiamas paviršius turi būti tolygus, švarus ir sausas.
2. Paruoštą paviršių padengti „Caparol putzgrund“. Galima naudoti ir kitų gamintojų baltą alkidinį gruntą ir akrilinius dažus „Sniežka“.
Pastaba: nugruntuotas paviršius turi būti vientisai baltas. Gruntuoti sienas reikia ypač atsakingai ir kruopščiai. Nuo jo kokybės priklausys galutinis dekoravimo rezultatas.
3. Siena paruošta dekoravimui, kai gruntas pilnai išdžiūvo (grunto džiūvimo laiką pasitikrinti gamintojo instrukcijoje).
MEDŽIAGOS PARUOŠIMAS
Paruošimui reikalingas kambario temperatūros vanduo bei švarus plastikinis indas ar vonelė 20 l talpos ar didesnis, priklausomai nuo ruošiamos medžiagos kiekio. Maišelio (ų) turinį išpilkite į indą ir sausą masę gerai permaišykite ranka, kad visi komponentai esantys medžiagoje tolygiai pasiskirstytų ir kad neliktų susigulėjusių darinių. Maišant, dalimis supilkite vandenį (reikalingas vandens kiekis nurodytas ant maišelio). Rekomenduojama supilti apie 80-90 % reikalingo kiekio vandens. Masę gerai permaišykite, kad neliktų sausų gumulėlių ir palikite brinkti nuo 40 min. Iki 10 valandų (priklauso nuo galintoji). Jeigu sienas dengsite pulverizatoriaus pagalba, įpilkite likusį kiekį vandens ir gerai permaišykite. Masė paruošta naudojimui.
Džiūvimo laikas – iki dviejų parų, priklausomai nuo patalpų temperatūros ir santykinės oro drėgmės jose.
DENGIMO BŪDAI
1. Rankiniu būdu – glaistyklėmis.
Pastaba: jei naudosite metalines glaistykles, atkreipkite dėmesį – jos turi būti tik nerūdyjančio plieno.
2. Pulverizatoriumi. Rekomenduojame naudoti ABN Drucklufttechnik įrangą V-MEKO 400.
Pastaba: nupurškus sienas pulverizatoriumi medžiagą būtina priglaistyti.

Vilniuje:
Verkių g. 44. Medžio centras, apdailos skyrius, 32 patalpa (akvariumas).
Tel. 865942690 ; 865940888
info@samumas.lt
www.samumas.lt

1 / 5 SKYSTI TAPETAI - DEKORATYVINĖ SIENŲ IR LUBŲ DANGA
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:

Skelbimas „SKYSTI TAPETAI - DEKORATYVINĖ SIENŲ IR LUBŲ DANGA“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-09-04. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
UAB "SAMUMAS"
Vilnius
Skelbimo nr.:
175032
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
2575
Atnaujintas:
2012-09-04 11:13