sklypus gyvenamojo namo statybai, galima išsimokėtinai

Pigiai parduodu sklypus gyvenamojo namo statybai su visomis komunikacijomis, elektra, vandentiekis, F kanalizacija, L kanalizacija, privažiavimo keliai.
Sklypai yra Klaipėdos rajone, Šlapšilės kaime važiuojant autostrada Klaipėda - Vilnius, pasukus į Gargždus pro Dauparus 3 - ame kilometre, prie autobusų stotelės, iki Gargždų 1 - as kilometras. Patogus susisiekimas visuomeniniu transportu, kas puse valandos važiuoja mikroautobusai Klaipėda - Gargždai. Rengiamas naujas dviračių takas į Gargždus. Visi sklypai gerai suprojektuoti geografiškai t.y. sklypai suprojektuoti taip, kad sodas būtų pietų , vakarų pusėje. Kvartalas mažas tik 15 sklypų. Šalia jau baigia pasistatyti 17 sklypų kvartalas.
Sklypai yra nuo 8,76 iki 20 arų dydžio. Vieno aro kaina 2000 . Komunikacijų kaina vienam sklypui 25 000 Lt. Vadinasi mažiausio sklypo kaina 42 520 lt su sklypo ir komunikacijų kaina. Yra galimybė mokėti dalimis su 8% metinių palūkanų priemoka

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
1 / 3 sklypus gyvenamojo namo statybai, galima išsimokėtinai

Skelbimas „sklypus gyvenamojo namo statybai, galima išsimokėtinai“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-10-06. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Skelbimo nr.:
177094
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
485
Atnaujintas:
2012-10-06 18:25