Siūlome įsigyti mielą draugą nykštukinį pudeliuką

Nykštukiniai pudeliukai, juodos spalvos, gimę 2012 balandžio 1 dieną laukia savo naujų šeimininkų. Šuniukus jau galima rezervuoti. Laisvi yra du patinėliai. Į naujus namučius šuniukai keliaus, kai jiems bus du mėnesiai, t.y. birželio pradžioje. Jei susidomėjot, skambinkit, dėl kainos tikrai suderėsime.
Jei norite turėti draugą, kuris yra ištikimas, labai meilus, prieraišus, jautrus, turintis puikią atmintį, kuris yra visada pasirengęs žaidimams ir linksmybėms, tai pudelis tikrai Jums. Pudelis - puikus kompanjonas įvairaus temperamento žmonėms: su sportininku jis gali bėgioti ilgas distancijas, tačiau lengvai prisiderins ir prie namisėdos šeimininko. Labai jaučia žmonių nuotaikas, fantastiškai gerai sutaria su vaikais, ypač jei auga kartu. Pudelį gali laikyti ir alergiški žmonės, nes jo kailis nesišeria ir nekelia alergijos.

Pagal zoopsichologo Stenly Coreno atliktą šunų intelekto tyrimą, pudeliai pagal protinius sugebėjimus užima antrą vietą. Žemiau pateikti pirmieji penki sąrašo priekyje esantys šunys:

1. Borderkolis
2. Pudelis
2. Vokiečių aviganis
3. Auksaspalvis retriveris
3. Dobermanas pinčeris

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
1 / 1 Siūlome įsigyti mielą draugą nykštukinį pudeliuką

Skelbimas „Siūlome įsigyti mielą draugą nykštukinį pudeliuką“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-04-06. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Skelbimo nr.:
165544
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
491
Atnaujintas:
2012-04-06 00:00