RAKETERM termoizokiacines apdailos plokstes

" TRYS VIENAME " apšiltinimas, apsauga nuo vėjo ir plytas imituojanti apdaila.
RAKETERM tai fasadų apdailos ir šiltinimo sistema, kurios pagrindą sudaro plytų imitacija ir apšiltinimo sluoksnis iš poliuretano turinčių armuotų plokščių. Išorinis sudėtinių plokščių sluoksnis yra iš vokiškų (SROHER )klinkerinių plytelių, siūlės užpildomos cemento skiediniu. Pagrindinė šiltinimo sluoksnio sudėtinė dalis yra putų poliuretanas, o užpildymui naudojamos putų polistirolo granulės. Apatiniame šiltinimo sluoksnyje yra naudojamas stiklo audinio tinklelis.
Standartinėmis RAKETERM plokštėmis dengta išorinė siena atrodo tarsi būtų pastatyta iš plytų, sumūtytų atviromis siūlėmis. Įlaidinis plokščių jungimas garantuoja visišką fasadinės dangos atsparumą drėgmei ir apsaugo nuo vėjo.
RAKETERM gaminio komplekte taip pat yra kampinis elementas ir sandūroms reikalingi elementai. Naudojant kampinius elementus galima jungti atskiras sienas, galima atlikti angokraščių apdailą virš langų ir durų, kurie garantuoja solidų ir respektabilų pastato vaizdą
Standartinių plokščių matmenys :
Plokštės ilgis 1262+/-1,5mm
Plokštės plotis 570+/-1,0mm
Plokštės storis 45,5+/-1,5mm
Šiltinimo sluoksnio storis 36+/-2,0mm
Klinkerinėmis plytelėmis dengtos plokštės svoris 25 kg/m2
Kadangi RAKETERM plokštės yra lengvos ir kietos, jas praktiškai galima naudoti bet kokių statybinų konstrukcijų, nesvarbu ar su ventiliuojamais tarpeliais, ar be jų, išorinei apdailai. Jei tai nauja statyba, sutaupyti galima klojant pamatus, priešingai nei įprastiniam apmūrijimui plytomis, šiai sistemai pamatų nereikia, nes plokštės yra "kabinamos'' ant sienų.
Kadangi RAKETERM plokštės yra lengvos, jos neapsunkina laikančiųjų konstrukcijų.
Šių plokščių garų pralaidumo rodikliai yra pakankamai geri, kad užtikrintų patalpose susidarančios drėgmės išvedimą į išorę per apšiltintą išorinę konstrukciją, todėl nesvarbu koks metų laikas, drėgmė pastato viduje nesikaupia.
Standartiniame fasadinių RAKETERM plokščių asortimente rasite 8 skirtingus atspalvius nuo šviesaus smėlio iki tamsiai rudo. Klinkerinių plytelių spalva atspari tiek karštame, tiek šaltame klimate, bėgant laikui ji neblunka ir išlieka sodri.
Galima rinktis plyteles ir lygiu, ir reljefiniu paviršiumi; pastarosios turi nepakartojamą piešinį, o tai sukelia fasadui ypatingą ir unikalų vaizdą.
Darbas su RAKETERM fasadinėmis plokštėmis nėra sudėtingas ir nereikalauja daug laiko. Tvirtinti RAKETERM plokštes nereikia specialių įgūdžių; tai taip pat galima daryti bet kuriuo metų laiku.
Plokštės tvirtinamos prie lengvos konstrukcijos karkaso ar tiesiog ant sienos naudojant specialias smeiges ar sukamus varžtus.
Norint pagerinti šilumos izoliaciją, tarp konstrukcijos ir plokštės galima kloti papildomą šiltinančios medžiagos sluoksnį.
Horizontalūs ir vertikalūs įlaidiniai plokščių sujungimai yra užpildomi montavimo putomis ar silikonu. Plokščių sujungimo vietose yra klijuojamos klinkerinės plytelės, o išorinės siūlės užlyginamos specialiu skiediniu.
RAKETERM fasadinės plokštės yra skirtos individualių ir daugiabučių namų, biurų pastatų ir bendro naudojimo paskirties pastatų fasadams. Jos tinka tiek pastatų renovacijai, tiek naujų namų statybai. Išorinis klinkerinis sluoksnis daro produktą pakankamai kietą, atsparų ugniai ir saugo jį nuo gamtos poveikio. Jis labai tvirtas, jį sunku įskelti. Taip pat jį sunku subraižyti; jis atsparus deformacijai ir nelūžta trenkus ranka ar įspyrus koja. Todėl RAKETERM idealiai tinka didelį išorinį poveikį patiriančių fasadų apdailai, pvz.: mokykloms ir vaikų įstaigoms, parduotuvėms ir prekybos centrams, sporto salėms ir t.t., arba pastatų fragmentams, pvz., cokoliniams ir apatiniams gyvenamųjų namų aukštams.
RAKETERM fasadinėms plokštėms prižiūrėti jų eksploatacijos metu nereikia ypatingų procedūrų. Beje, esant reikalui, jas galima plauti suslėgto vandens srove. Klinkerinės plytelės yra atsparios šalčiui, sugeria labai nedaug vandens, nedega, nereaguoja su rūgštimi ar šarmu. Sugadintą paviršių yra lengva remontuoti.
Jei RAKETERM fasadinės plokštės įprastomis klimato sąlygomis naudojamos taip, kaip nurodyta, jos nesuyra, neskleidžia kvapo ir nėra toksiškos. Gaminyje nėra sudėtinių dalių, kurios gali skatinti pelėsio ar puvimo atsiradimą; jos nekenkia žmogaus sveikatai ir aplinkai.
RAKETERM savo produkcijos gamybai naudoja tik kokybiškas medžiagas, kurias jai tiekia rinkoje pirmaujantys gamintojai. Patikrinta sudėtinių žaliavos dalių kokybė ir daugiametė tiekėjų patirtis garantuoja REKETERM patikimumą. RAKETERM plokštės buvo ištirtos Suomijos valstybiniame techninių tyrimų centre; ten su jomis buvo atlikti bandymai. Šis gaminys puikiai prigijo atšiauriu ir permainingu klimatu pasižyminčiose šiaurės šalyse.
"AS Rake" suteiktas sertifikatas, kad produkcija atitinka kokybės sistemos reikalavimus remiantis standartu ISO 9001:2000 sektoriuje "Fasadų šiltinimo ir dangų sistemų gamyba, pardavimas ir montavimas".
Daugiau informacijos www.fasado-apdaila.lt

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
1 / 2 RAKETERM termoizokiacines apdailos plokstes

Skelbimas „RAKETERM termoizokiacines apdailos plokstes“ paskutinį kartą atnaujintas 2008-06-25. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Fasado apdaila
Šiauliai
Skelbimo nr.:
9317
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
4632
Atnaujintas:
2008-06-25 00:00