Raganiukės teatro akademija IEŠKO!!! Mažųjų aktorių spektakl

1 / 2 Raganiukės teatro akademija IEŠKO!!! Mažųjų aktorių spektakl

Šiuo metu kviečiame vaiku prisijungti prie spektaklio ,, Bjaurusis ančiukas"


Ar norite, kad Jūsų vaikučiai išmoktų laisvai judėti, vaizdžiai kalbėti ir improvizuoti? Ar norite, kad jie taptų tikromis teatro žvaigždutėmis?
Kviečiame Jūsų mažylius į vaikų teatro mokyklėlę!

Vaikai mokomi ne tik dainų, šokių, vaidybos ir estetikos pagrindų, bet ir bendravimo kultūros. Taip pat mokoma kaip atskleisti viduje glūdinčius jausmus, o tai padeda pasitikėti savimi bei išmokti dirbti komandoje.
Mažiausiems yra sudaryta lavinamoji ir ugdomoji programa. Šių užsiėmimų tikslas - atskleisti vaiko kūrybinius sugebėjimus, padėti nugalėti scenos baimę.

Užsiėmimai vyksta atskiromis amžiaus grupėmis: po 15 vaikų, 2 kartus per savaitę.Visi norintys užsiregistruoti ieškokite anketos mūsų internetiniame puslapyje www.raganiuke.lt arba rašyti el. paštu teatroakademija@gmail.com

Skelbimas „Raganiukės teatro akademija IEŠKO!!! Mažųjų aktorių spektakl“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-04-19. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai

RAGANIUKĖ ParduoduPerku užsiregistravo 2012-04-19. Talpinamų skelbimų skaičius šiuo metu – 2. Paskutinį kartą portale lankėsi 2012-06-13

Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Skelbimo nr.:
166254
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
321
Atnaujintas:
2012-04-19 00:00