PROFESIONALUS MEDINIŲ GRINDŲ ŠLIFAVIMAS IR KILIMINIŲ DANGŲ V

Kokybiškai, greitai ir prieinama kaina šlifuojame, lakuojame, aliejuojame naują ir seną parketą, grindis, laiptų pakopas, aikšteles, palanges bei slenksčius. Valome kilimines dangas, kilimus ir minkštus baldus.Mūsų darbuotojai turi daugiau nei 10 metų darbo patirties,medinių grindų šlifavime ir kiliminių dangų valyme, kuri leidžia greitai bei kokybiškai atlikti darbus, įvykdyti visus klientų norus ir pageidavimus.Mūsų atliekami darbai yra paremti kokybiškais produktais. BONA ir KARCHER tai koncernai gyvuojantys gerą šimtmetį bei teikiantys ekologiškai švarius bei pasižyminčius didele kokybe produktus, kuriais naudojamės ir mes. Paslaugas atliekame įmonėms ir privatiems klientams. Dirbame ne tik su dideliais, bet ir su mažais plotais.

Daugiau informacijos apie musu teikiamas paslaugas ir nuotraukas patvirtinancias darbo kokybe, rasite apsilanke musu internetineje svetaineje

www.grinduslifavimas.com

Tel.: +370 607 62034
+370 607 62042
Susisiekite su mumis ir mes tikrai rasime bendrą kalbą

Skelbimas „PROFESIONALUS MEDINIŲ GRINDŲ ŠLIFAVIMAS IR KILIMINIŲ DANGŲ V“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-04-06. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Vaidas
Vilnius
Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Skelbimo nr.:
165524
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
230
Atnaujintas:
2012-04-06 00:00