kaina – 106,87 Eur
8 620 XXXX

Pigiausia vandens valymo sistema EC106M

Pažangiausios technologijos vandens valymo sistema EC106M.
EC106M (RO8) tai geriausias geriamojo vandens filtras dirbantis atbulinio osmoso principu. Sistemos veikimo principas pagrįstas natūralaus atbulinio osmoso reiškinio pritaikymu. Atvirkštinio osmoso esmė, kad vanduo sunkiasi pro TFC tipo plonasluoksnės membranos poras. Šios poros tokios mažos, kad pro jas prasiskverbia tik vandens molekulės, o visi teršalai – vandens neorganinės ir organinės priemaišos, chloro junginiai, sunkieji metalai, bakterijos ir virusai – neprasiskverbia ir yra pašalinami į kanalizaciją. Atvirkštinio osmoso sistema komplektuojama su vandens pradinio valymo filtrais: mechaniniais filtrais (su polipropileniniu elementu) ir aktyvuotos anglies filtru. Atvirkštinio osmoso filtrai turi eilę pranašumų prieš kitus filtrus ir gali būti komplektuojami su įvairių vandens pamineralizavimo elementais (pvz. AIM-RO).Vandens pamineralizavimo elementų pagr! ! ! ! indinė paskirtis – praturtinti vandenį žmogaus organizmui būtinomis mineralinėmis medžiagomis, tokiomis kaip kalcis (Ca), magnis (Mg), natris (Na), kalis (K), chloridai (Cl) ir kt.
Kalcis – pagrindinis kaulų ir dantų komponentas. Kalcis teigiamai veikia organizmo medžiagų apykaitą, yra būtinas normaliam širdies darbui ir gerai viso organizmo veiklai.

Magnis dalyvauja daugiau nei 300 biocheminių procesų, vykstančių organizme, ir todėl ženkliai įtakoja imuninę, raumenų ir nervų sistemų veiklą. Magnis padeda išvengti kraujo indų sklerozės ir aterosklerozės, inkstų akmenų susidarymo, vėžinių susirgimų atsiradimo.
Natrio jonai reguliuoja organizmo skysčių apytaką, palaiko rūgštingumo balansą, atlieka kraujo reguliavimo funkciją.
Vandens pamineralizavimo elementai sukurti bendradarbiaujant su JAV karinės medicinos akademija. Vandens pamineralizavimo elementų sudėtinės dalys garantuoja, kad pagamintas vanduo bus optimalios sudėties žmogaus organizmui.
Na! udojant pamineralizuotą vandenį, žmogaus organizmas gauna reik! iamų mineralinių medžiagų kiekį.
Daugiau informacijos rasite: http://www.akvasistema.lt

1 / 1 Pigiausia vandens valymo sistema EC106M
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:

Skelbimas „Pigiausia vandens valymo sistema EC106M“ paskutinį kartą atnaujintas 2011-03-09. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Akvasistema
Skelbimo nr.:
128213
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
214
Atnaujintas:
2011-03-09 00:00