PEUGEOT LEXIA - 3

PP2000/LEXIA-3 naujausia versija, veikia tiek Citreon ir Peugeot automobiliams.

Dilerinis diagnostikos skaitytuvas su išsamia Citroen ir Peugeot automobilių diagnostika. Jos pagalba galėsite atlikti išsamią diagnostiką, tokią , kaip oficialus pardavėjas. Ši diagnostikos įranga leidžia atlikti visą diagnostiką, dirba su visais Citroen ir Peugeot automobiliais nuo 1995 m. iki šių laikų modelių.

Funkcijos:

Skirtingai nuo kitų universaliųjų automobilių įrankių, kurie gali tik skaityti gedimų kodus, ši programinė įranga, atlieka beveik visas funkcijas, kaip originalus, pardavėjo diagnostikos įrankis. Mūsų diagnostikos sąsaja yra K-Line multiplexor, CAN-BUS sąsajų ir SAE J1850 (abu PWM ir VPW).

Palaikomos diagnostikos funkcijos:

•Identifikavimas.Rodo visiškai identifikuotus kontrolės padalinius, pavyzdžiui, detalės numeris, programinės įrangos versija, gamintojas, ir kt.
•Skaito gedimų kodus.Rodo visus saugomus ir laukiančius gedimų kodus su pilnu aprašymu (pvz., "Rail pressure - too low pressure).
•Programa leidžia pranešimą spausdinti arba kopijuoti.
•Išvalyti gedimų kodus. Ši funkcija išvalo visus saugomus gedimu kodus ir kitą diagnostikos informaciją.
•Auto-scan (pilnas automobilio nuskaitymas / bandymo metu). Aptinka visus blokus (elektroniniai valdymo blokai) įrengtus automobilyje ir skaito visus diagnostinius gedimų kodus.
•Išmatuotos vertės. Programa rodo realaus laiko duomenis, kaip: variklio sukimosi greitis, akumuliatoriaus įtampa, deguonies daviklio, aušinimo skysčio temperatūra ir t.t.. Vertybės gali būti rodomos diagramoje, 9 vertės vienu metu, arba išsamiu sąrašu (visas išmatuotas vertės).Registravimas su byla, leidžianti neprisijungus analizuoti.
•Įrenginių testas. Įrenginio bandymo metu aktyvina pirmą įrenginį (pvz. įjungti kuro siurblį, užrakinti / atrakinti duris, ir t.t.)
•Programavimo funkcija / Pritaikymas. Ši funkcija yra labai svarbi visoms transporto priemonėms, nes sistemos, tokios kaip: variklio valdymo blokai, imobilaizeris, oro pagalvės, signalizacija, kūno kontrolės padaliniai, ir kai kurie kiti, dėl kurių reikės atlikti iš naujo arba programavimo procedūras po automobilių remonto, arba net po valdymo bloko keitimo, jam sugedus.
Garantija suteikiama 6 mėn

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
1 / 1 PEUGEOT LEXIA - 3

Skelbimas „PEUGEOT LEXIA - 3“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-11-28. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Skelbimo nr.:
179543
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
1043
Atnaujintas:
2012-11-28 15:48