Pastatų apšiltinimas į oro tarpą

UAB „TMVenergy“ šiltina pastatų sienas AMINOTHERM termoputomis į oro tarpus pagal vokišką technologiją, bei naudojant vokiškas medžiagas, kurios sukurtos tik šiam tikslui. Termoputos pagaminamos specialioje įrangoje ir jos pagalba įpučiamos į oro tarpus sienose per mūro siūlėse išgręžtas 18 mm skylutes. Baltos, minkštos, visiškai nesiplečiančios AMINOTHERM termoputos 100% užpildo oro tarpą, sustabdo oro konvekciją jame, bet leidžia sienai "kvėpuoti", t. y. pašalinti iš savęs drėgmę. Todėl technologija skirta ne tik mūrinių, bet ir medinių apmūrytų namų sienų šiltinimui. Šia technologija verta pasinaudoti šiltinant ne tik senų bet ir naujai pastatytų namų sienas, nes:
1) sutaupoma daugiau nei 30% kuro;
2) kambariai tampa šiltesni ir jaukesni;
3) vidutinis namas apšiltinamas per 1 dieną;
4) technologija sukurta būtent gyvenamųjų namų sienų šiltinimui, todėl neturi jokių šalutinių poveikių ar neigiamų savybių. Šios termoputos – tai ekologiška medžiaga, nuodugniai ištirta Vokietijos laboratorijose;
5) atliekami darbai nepaliks žymių namo fasade, nesugadins aplinkos;
6) kiekvienam klientui išduodamas garantinis sertifikatas, garantuoja termoputų ilgaamžiškumą ir atliktų darbų kokybę 35 metams.
Dirbame visoje Lietuvoje. Darbus atliekame iki -10 C. Virginijus 868716183, Tomas 867270979. www.tmv.lt

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
1 / 1 Pastatų apšiltinimas į oro tarpą

Skelbimas „Pastatų apšiltinimas į oro tarpą“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-02-14. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Tomas
Vilnius
Skelbimo nr.:
160430
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
261
Atnaujintas:
2012-02-14 00:00