Nemokamai
8 605 XXXX

Paslaptingas šunelis Olis- Perkūnas

Šunelis Perkūnas tokį vardą gavo dėl savo radimo vietos – Perkūnkiemio. Jis nusipelnė ne tik antro vardo Olis, bet ir ypatingos pagarbos... Olio-Perkūno gyvenimo istorija yra gaubiama paslapties šydu, nes jo kūnelis nusėtas randais, du iš jų ypatingai krentantys į akis: ant snukučio ir per visą nugarą, lyg koks pjūvis einantis ilgas randas. Dėl jo atsiradimo buvo keletas spėjimų. Pirmasis, kad jis kažkur įlindo ir bandydamas išlįsti susižeidė, o antrasis nebe toks optimistinis: ilgą laiką buvo taip laikomas, nes rando vietoje auga balti plaukai, o tai reiškia ilgalaikį procesą... Kad ir kaip ten bebūtų, Olis-Perkūnas laikys šią paslaptį iki savo gyvenimo pabaigos, tik žymės ant kūno kels klausimus. Bet juk sakoma, kad randai vyrus puošia :), o šis vyrutis tikras gražuolis.
Gelbėjimo istorija prasidėjo nuo to, kad šunelį gelbėjo dvi organizacijos („Lesė“ ir „Penkta koja“). Atvykus gelbėtojoms, viena moteris nulydėjo jas parodyti kur glaudžiasi Perkūnas, o neilgai trukus pastebėta su košėmis ateinanti dar viena moteriškė. Taigi, širdžių ėdikas Olis-Perkūnas buvo mylimas ne vienos geraširdės moters, o dabar – didžiosios daugumos savanorių.
Tik atkeliavus į prieglaudą manyta, kad Olis-Perkūnas prisileis vieną vienintelį žmogų, jo gelbėtoją Vestą, tačiau prireikė tik vienos paros, kad tai pasikeistų. O ir širdis kaip spurda krūtinėj matant kaip su kiekviena diena grįžta jo pasitikėjimas žmogumi!
Olis-Perkūnas yra savininkiškas šuo :). Jis turėtų būti vienturtėlis šunelis šeimoje, nes nemėgsta kitų amsių draugijos.
Kreiptis į Vestą tel. nr. 8-605-33452, paštas gyvunai@lese.lt.
Vilnius.
Dovanoja savanoriška gyvūnų globos organizacija LESĖ, daugiau informacijos apie mus ir mūsų išgelbėtus gyvūnėlius rasite mūsų internetinėje svetainėje www.lese.lt

1 / 3 Paslaptingas šunelis Olis- Perkūnas
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:

Skelbimas „Paslaptingas šunelis Olis- Perkūnas“ paskutinį kartą atnaujintas 2011-02-14. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
VšĮ LESĖ
Vilnius
Skelbimus talpina nuo 2010 metų 11 mėn.
Skelbimo nr.:
124265
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
299
Atnaujintas:
2011-02-14 00:00