PARDUOTUVĖ namuose

1 / 3 PARDUOTUVĖ namuose

Visos prekės į namus - mažos kainos. Galimybė kurti verslą.

Čia rasite įvairiausių prekių kaip įprastoje parduotuvėje: maisto produktų, buities bei higienos prekių, ūkinių ir pramoninių, taip pat ekologiškų prekių, vaistinėlę, prekių kūdikiams ir Jūsų naminiams gyvūnams.

Visos siūlomos prekės Jums puikiai žinomos iš kitų prekybos vietų, todėl pirksite savo pamėgtas prekes, jau žinodami jų kokybę ir savybes.

Tikslas – pateikti prekes už mažiausią įmanomą kainą. Kadangi prekės tos pačios, tai ir kainas palyginti bus nesunku. Asortimentas visą laiką plečiamas. Vykdomos akcijos.

Tūkstančiai prekių jūsų šeimai, tėvams ir seneliams, kurias galite užsakyti ir nusiųsti nemokamai į bet kurį Lietuvos kraštą.

Jūs ne tik patogiai apsipirksite neišeidami iš namų, bet dar ir kiekvieną kartą gausite nuolaidas. Pakviesdami apsilankyti šioje parduotuvėje savo draugus ar pažįstamus, nuolaidas gausite ir nuo jų pirkinių.

Kviečiame susipažinti ir nemokamai užsiregistruoti: http://family-oriented.lt/r/sekmes.tau@gmail.com

Pasiteiravimui Skype: gina4info

Kaina sutartinė

Skelbimas „PARDUOTUVĖ namuose“ paskutinį kartą atnaujintas 2011-10-18. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai

GINA ParduoduPerku užsiregistravo 2011-03-10. Talpinamų skelbimų skaičius šiuo metu – 2. Paskutinį kartą portale lankėsi 2011-11-23

Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Skelbimo nr.:
152132
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
203
Atnaujintas:
2011-10-18 00:00