NAUJAS LANGŲ STANDARTAS LIETUVOJE

Su malonumu pristatome mūsų atstovaujamą Lenkijos kompaniją PPHU DELTA ir jų gaminamus produktus – tai naujas langų kokybės standartas Lietuvoje.
GAMYBOS TEMINAS 5 DIENOS!
DELTA langų ir durų gamybai naudojami tiktai aukščiausios kokybės pirmaujančių, žinomų Vokietijos firmų komponentai: bešvininiai KÖMMERLING, TROCAL ir KBE greenline profiliai, UNI-JET GU apkaustai, Pilkington, Saint Gobain, Guardian ir Glaverbel stiklo paketai.
Gamybos metu taip pat naudojami žinios, patirtis ir aukščiausios klasės medžiagos, todėl DELTA langai ir durys yra:
sveikiausi – unikalios greenline technologijos dėka galima pagaminti bešvininius langus, be to antialergiškus (neturinčius tokių alergenų kaip dažai, lakai, impregnavimo medžiagos). Greenline produktai gaminami iš PVC naudojant bešvininius stabilizatorius. Ekologiškas, draugiškas aplinkai kiek daugiau nei stabilizatorių pakeitimas. Modernūs produktai pasiekia ne kalcio-cinko stabilizatorius pakeitė kenksmingą šviną. Tačiau greenline tai tik geresnį ekologinį balansą, bet yra atsparesni oro sąlygų įtakai, ilgiau išlaiko šilkinį žvilgesį ir turi geresnes izoliacines sąvybes,
patvariausi – panaudojus originalius vokiškus padidinto stabilumo profilius ir originalias vokiškas gamykliškai įlydomas tarpines, buvo pasiektas garantinio naudojimo laikotarpis iki 30 metų,
šilčiausi – unikali sandari 6 kamerų profilių ir stiklų kompozicija, leidžianti pasiekti šilumos perdavimo koeficientą U=0,6 ir standartiškai naudojama sistemose TROCAL 88+ ir KBE 88, papildomai padeda sutaupyti 25% šilumos palyginti su šiuo metu naudojamomis 5 kamerų sistemomis. Aukščiausią Delta langų ir durų kokybę patvirtina daugelis sertifikatų. Kaip vienas iš nedaugelio gamintojų šioje srityje ne vienerius metus naudoja Kokybės valdymo sistemą, patvirtintą sertifikatu ISO 9001:2000. Tokia aukšta Delta PVC gaminių kokybė leidžia sėkmingai eksportuoti gaminius į Vokietiją – labiausiai reiklią Europos rinką bei į kitas Europos sąjungos šalis.
Mūsų Klientams užtikriname nemokamus matavimus, sąmatą ir profesionalų montavimą, kurį atlieka patyrę meistrai. Mūsų darbuotojai profesionaliai patars Jums techniniais klausimais pasirenkant PVC gaminius pagal Jūsų individualius poreikius.
Norėtume, kad papildytumėte mūsų patenkintų Klientų gretas, kurie pasirinko aukščiausią kokybę.
Patikėkite mūsų patirtimi ! Dirbame taip, kad reklamacijos procedūra butų nereikalinga!
Atvykite į mūsų saloną esantį Švitrigailos g. 11A, Vilniuje ir gaukite individualų tik Jums tinkantį pasiūlymą!
SENJORAMS PAPILDOMOS NUOLAIDOS
TEL:8-673-76620

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
1 / 4 NAUJAS LANGŲ STANDARTAS LIETUVOJE

Skelbimas „NAUJAS LANGŲ STANDARTAS LIETUVOJE“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-04-03. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
imone
Vilnius
Skelbimo nr.:
165192
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
298
Atnaujintas:
2012-04-03 00:00