Margutė ieško namučių

Margutė (taip ją vadina katytę radusi moteris) gimė Trakuose, rūsyje su dar trimis broliais ir seserimis. Katė mama ilgai juos slėpė. Kai išvedė į lauką, atsirado nepatenkintų ir rūsio langai netrukus buvo užkalti. Iš visos vados išgyveno tik ji. Gailestingos moterys kasdien šėrė katytę, jos mamą ir du brolius iš ankstesnės vados. Atšalus orams, Margutė sušalo ir susirgo. Pavyko ją pagauti. . . .

. . . . tai buvo prieš du mėnesius. Dabar Margutė jau sveika ir žvitri, gyvena su globėjais ir 2 jų katinais. Ji yra labai nedidelė katė - apie 7 mėnesiai, bet sveria tik apie 2 kg. Veterinarai sako, kad ji tokia jau liks - taigi ideali žmogui, norinčiam nedidelio gyvūnėlio. Nykštukė mėgsta bendrauti, labai žaisminga, tvarkinga (viską daro į kraiko dėžutę). Rytais ateina pasisveikinti, pasirodyti, kokia graži yra. Katytė dar visai vaikas: žaidžia su viskuo, ką randa ant žemės, džiaugiasi kiekvienu saulės spindulėliu ir mokosi naujų dalykų.

Visam likti su globėjais katytė negali, nes jai reikia daugiau dėmesio negu galime skirti.

Katytė paskiepyta. Jeigu būtų reikiamybė, globėjai prisidės prie sterilizacijos

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
1 / 4 Margutė ieško namučių

Skelbimas „Margutė ieško namučių“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-04-23. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Skelbimo nr.:
166432
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
357
Atnaujintas:
2012-04-23 00:00