kaina – 86,60 Eur
+370 655 XXXX

Launch X431 master už ypač patrauklią kainą!

Įsigykite Auto diagnostikos prietaisą Launch X431 master jau dabar už ypač patrauklia kaina !Mūsų įmonė pristato pažangiausių pasaulio gamintoju auto diagnostikos įrangą. Kurią galite užsisakyti ir nusipirkti mūsų įmonėje. Mes pristatome pažangiausius auto diagnostikos prietaisų gamintojus, kurios kuria ir gamina naudodamos naujausiu pasaulio elektronikos technologijų išradimus.
Jūsų sprendimas šiandien, rytoj atneš Jums daug naudos. Plečiantis elektronikos technologijų amžiui, vis sudėtingesni tampa automobiliai. Vis sudėtingesnės ir naujesnės technologijos įdiegiamos į šiuolaikinius automobilius. Ypatingas dėmesys skiriamas automobilių elektronikos sistemoms, kurios faktiškai valdo visas automobilio sistemas. Dabar neįsivaizduojamas automobilio remontas be sudėtingų auto diagnostikos prietaisų. Neįsivaizduojamas automobilio remontas nematant, koks yra gedimo pobūdis. Šiuolaikinius automobilius neįmanoma suremontuoti be auto diagnostikos prietaisų.
Investuoti, ar taupyti? Ar investuoti į auto diagnostikos įranga būtent dabar? Kai krizė? Taip! Investuokite būtent dabar! Taip atgausite klientų pasitikėjimą Jūsų autoservisu. Taip pritrauksite daugiau klientų. Jūsų įmonė klestės. Kaip tik būtent dabar pats tinkamiausias laikas investuoti į auto technologijų naujoves! Būkite vieni iš pirmųjų. Mes galime teigti, kad rinkoje išliks tik moderniausi auto servisai.
Jūsų naudojama įranga leis Jums turėti stabilias pajamas, bet kuriuo sezono metu. Mūsų tinklapyje: www.svscmarket.eu Jūs rasite tik ORIGINALIUS Launch, Autoboss prietaisus. Taip pat pilnus analogus dylerinių prietaisų: Vag, Star Diagnosis, OPPS, GT1, INP ir dar daug kitų prietaisų, kurie puikiai atitiks Jūsų poreikius.
Tai Originalus universalūs auto diagnostikos prietaisas pritaikytas Lietuvos rinkai!
Universalus auto diagnostikos prietaisas LAUNCH X-431 MASTER, Launch Europe GmbH Vokietija. Oficiali, legali versija Europoje.
Mūsų prietaisus galite įsigyti išsimokėtinai. Palankios lizingo sąlygos.Įmonės gali susigražinti PVM .www.launchx431.lt, www.svscmarket.eu

1 / 1 Launch X431 master už ypač patrauklią kainą!
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:

Skelbimas „Launch X431 master už ypač patrauklią kainą!“ paskutinį kartą atnaujintas 2011-02-13. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Valdas
Vilnius
Skelbimo nr.:
124062
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
360
Atnaujintas:
2011-02-13 00:00