Krosnelės kūrenamos medienos granulėmis

Parduodame krosneles kūrenamas medienos granulėmis.
Ekonomiškos,ekologiškos,automatinės,programuojamos (kiekvienai savaitės dienai galite nusistatyti po dvi skirtingas programas),valdomos distanciniu pulteliu.
MODELIAI: NSA 65kw, NSA 85kw, NSA 125kw, NSA 13 kw (dviejų jungčių),IDRONIKA 16 Kw (krosnelė-boileris).
DANGA: plienas, keramika(majolika).
SPALVOS: juodas titanas, baltas pergamentas, raudonas titanas.
PASKIRTIS: galima statyti paskutiniu aukštų butuose, ofisuose,kavinėse,priepirčiuose,garažuose,sandėliuose,buitinėse patalpose. Pasirinkę dviejų jungčių krosnelę galėsite apšildyti ne tik pagrindinę patalpą, bet ir greta esančias patalpas. Dėka dviejų išėjimo angų, esančių užpakalinėje krosnelės dalyje, karštas oras gali būti nukreiptas į gretimus kambarius. Pasirinkę krosnelę-boilerį IDRONIKA galėsite apšildyti orą ir vandenį natūralios cirkuliacijos būdu. Krosnelės šildymo sistema sujungiama kartu su jau esančiais radiatoriais ir vamzdynu. Krosnelė-boileris gamina karštą orą ir vandenį, galintį apšildanti tokias dideles erdves, kaip: viešbučiai, restoranai ir kt. Krosnelę Idronika Jūs taip pat galite naudoti vandens šildymui savo namuose, išvengdami didelių išlaidų ir saugodami aplinką.
YPATINGOS KAINOS rugsėjo mėn.!
platesne informacija: www.zidiniupasaulis.lt

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
1 / 1 Krosnelės kūrenamos medienos granulėmis

Skelbimas „Krosnelės kūrenamos medienos granulėmis“ paskutinį kartą atnaujintas 2008-09-07. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Vytautas
Panevėžys
Skelbimo nr.:
13743
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
1297
Atnaujintas:
2008-09-07 00:00