kaina – 1 Eur
+370 601 XXXX

Kreidą ir kalkes surišantis akrilinis gruntas

Paskirtis: paruoštas naudojimui, bespalvis akrilinis gruntas, skirtas gruntuoti ir sutvirtinti, prieš tai kreida ar kalkėmis dažytus paviršius. Vidaus ir išorės darbams. Taip pat galima gruntuoti betoną, tinką, plytas, GKP plokštes ir kitus porėtus staybinius paviršius.

Savybės: tvirtai “suriša” kreidos ar kalkių sluoksnį. Gruntu apdorotus paviršius galima dažyti, nepašalinus kreidos ar kalkių sluoksnio.

Rekomendacijos naudojimui: prieš naudojimą gruntą kruopščiai išmaišyti. Gruntuoti 1-2 sluoksniais teptuku, voleliu ar purkštuvu. Svarbu: gruntuoti kol kreidos ar kalkių sluoksnis pilnai įsigers. Gruntuojamo paviršiaus kreidos ar klakių sluoksnis turi būti ne storesnis nei 3 mm. Gruntuojamo paviršiaus temperatūra ne mažesnė nei +8 C.

Sąnaudos: 100-200 ml/m2, priklausomai nuo pagrindo sugeriamumo ir struktūros. Tikslias sąnaudas nustatysite iš bandomojo sluoksnio.

Skiediklis: vanduo.

Džiūvimo laikas: 2 val. Paviršius pilnai sutvirtėja (galima dažyti) po 24 val. kai oro temperatūra apie 20 C ir santykinė drėgmė ne didesnė nei 80 proc.

Įrankių valymas: Iškart po darbo vandeniu.

Kilmės šalis: ES

Visi mano skelbimai puslapyje dazmeta

1 / 1 Kreidą ir kalkes surišantis akrilinis gruntas
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
Komentarai
Dažmeta
Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Elektrėnai, Gargždai, Jonava, Kalvarija, Kretinga, Plungė
Skelbimus talpina nuo 2010 metų 12 mėn.
Skelbimo nr.:
268485
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
167
Atnaujintas:
2020-07-14 08:10