Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

kaina – 1 Eur

Kontist 50 eu už registraciją

Kontist 50 eu, laikas uždarbiui - 10 min. (Tačiau uždarbį perveda per 7-14 dienų).

Kontist yra stipriai auganti banko programėlė freelanceriams ir verslo savininkams (panašus kaip revolut, monese ir t.t.). Šiuo metu Kontist siūlo nemokamus 50€ visiems naujiems klientams. Jums net nereikės įnešti savo pinigų.

Viskas ką jums reikia padaryti, norint gauti nemokamus 50€:

1. Nusikopijuokite šią nuorodą į adresų laukelį per kompiuterį arba telefoną: https://kontist.com/r/arminasMBW (būtinai registruokitės per šią nuorodą kitu atveju negausite 50€) ir puslapyje pasirinkite “Open Account.

2. Užsiregistruokite kaip freelanceris (Freiberufler) ir įveskite bet kokią profesiją. Pvz. “IT/Programming.

3. Kad gautumėte bonusą, privalote įvesti vokišką adresą. Tam tiks bet koks vokiškas adresas iš Google arba -http://freepages.rootsweb.com/~harwerth/genealogy/german%20addresses.htm (adreso jie niekad netikrina).

4. Pasitvirtinkite savo tapatybę per trumpą video skambutį. Tam jums reiks paso arba ID (lietuviškas puikiausiai tinka, aptarnaujantis personalas kalba vokiškai, angliškai bei rusiškai) ir viskas neturėtų trukti ilgiau 5min. Reikės pamojuoti ranka palei veidą ir pasukioti dokumentą. Viskas lengvai ir aiškiai, ji pati rodo dokumentą ir kaip daryti. Kalbėti nereikia daug.

5. Kai pasitvirtinsite tapatybę, parsisiųskite Kontist programėlę į savo telefoną, o jei viską darėte programėlėje tai tiesiog pabaikite sąskaitos atidarymą. Būtinai pasirinkite apačioje esanti nemokama planą! Taip pat reikės pasirinkti iš esmės duomenis ką duoda pati programėlė - 30proc. mokesčius, kad mokate, esate ne pvm mokėtojas ir t.t. (principe tik next, continue ir tiek).

6. Už maždaug dviejų savaičių gausite 50€ bonusą į savo Kontist sąskaitą. Pinigus galite persivesti į bet kokią banko sąskaitą (aš persivedžiau sau į Monese) arba išleisti per jų virtualią kortelę. Kai sąskaitoje nebeliks pinigų, galite labai lengvai uždaryti ją nueidami į Settings - Personal Data - Close account.

Turėkite omenyje, kad pirmas 90 dienų nuo registracijos jums nereikia nurodyti jokios “Tax information ar panašių dalykų. Kontist gali jums atsiųsti emailą prašydami tai nurodyti, bet galite paprasčiausiai juos ignoruoti

Visi mano skelbimai puslapyje bosenka

1 / 1 Kontist 50 eu už registraciją
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
Komentarai
Arminas
Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Utena, Zarasai, Akmenė, Anykščiai, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Elektrėnai, Gargždai, Ignalina, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Kalvarija, Kaišiadorys, Kazlų Rūda, Kelmė, Kėdainiai, Kretinga, Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Mažeikiai, Molėtai, Neringa, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Rokiškis, Skuodas, Šakiai, Šalčininkai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionys, Tauragė, Rietavas, Telšiai, Trakai, Ukmergė, Varėna, Vievis, Vilkaviškis, Visaginas
Skelbimus talpina nuo 2019 metų 10 mėn.
Skelbimo nr.:
267039
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
165
Atnaujintas:
2019-11-09 17:02