Klinkerinės plytos

UAB „Statybinių medžiagų arsenalas“ - sėkmingai dirbanti, stogų ir statybinėmis medžiagomis prekiaujanti įmonė.
Klinkerinės plytos „WIENERBERGER“. Didelis pasirinkimas:
Raudonos plytos - Geležies susijungimas molyje suteikia keraminėms plytoms, gaminamoms Aseri gamykloje, tradicinį raudoną atspalvį. Plytų paviršių įvairovė atveria dideles galimybes statybų dizainui. Šviesa skirtingai atspindi lygų, šiurkštų, skaldytą ir antikinį – skaldytą paviršius.

Rankų darbo St.John's plyta - St. John’s – tai rankiniu būdu pagaminta daili plyta, kurios analogai naudojami tūkstantmečiais. Plyta St. John’s buvo sukurta Anglijos rinkai, tačiau, dėka savo unikalių savybių ji tampa populiari ir Lietuvoje. Plyta St. John’s mūrijama į sieną išėmomis į viršų, tokiu būdu ant plytos esanti “šypsena” suteikia fasadui senovinį.

Rudos (margos) plytos / Terra - Rudo atspalvio gavimui naudojamos specialios priemaišos. Ypatingų degimo technologijų panaudojimas suteikia plytoms margumą – kaip gamtoje nėra spalvinio vientisumo, taip ir plytose TERCA Jūs nerasite dviejų absoliučiai vienodų plytų. Jūsų namas visada atrodys individualiai, kaip ir Jūs pats.

Geltonos Safari plytos - Klientų pageidavimu mes išplėtėme šviesių plytų gamą, ir dabar Jūs galite rinktis geltoną plytą “Safari”. Kartu su tradiciniu lygiu paviršiumi, Jūs galite rinktis plytą “Safari” su rifliuotu paviršiumi arba “Safari” su šiurkščiu paviršiumi.

Angobuotos plytos Nero ir Kirju - Nuo šiol mes siūlome ir angobuotas plytas "Nero" ir "Kirju". Angobas - tai molio milteliai sumaišyti su mineralinėmis mežiagomis (pigmentais), kurie užpurškiami ant neišdegtos plytos. Degant plytas angobas išdega suteikdamas plytoms vienokią ar kitokią paviršiaus spalvą.
Keraminių plytų asortimente taip pat yra įvairios figūrinės plytos, leidžiančios pasiekti nepakartojamų rezultatų ne tik fasadų sprendimuose, bet ir kitose išorės ar vidaus konstrukcijose.

Mus rasite adresu: Verkių g. 29/3 korpusas, Vilnius
Kontaktiniai telefonai:
+370 699 87774
+370 650 39990
+370 655 53550
Internete: www.stogo-dangos.lt
www.smarsenalas.lt

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
1 / 4 Klinkerinės plytos

Skelbimas „Klinkerinės plytos“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-10-02. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
SMA
Vilnius
Skelbimo nr.:
176828
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
962
Atnaujintas:
2012-10-02 16:39