Katytė Prūdė

„Kaip gera būtų dar šiek tiek pabūti... Kur niekada nesninga ant galvos, kur nieks daugiau neišmeta, kur nieks neužrakina durų kai lieki lauke (o baisiai šalta). Kur nieks piktai nežiūri ir nekaltina, kad pelės neįdomios... Kur niekam neįdomu, kad nesu jauniausia iš visų.Kaip gera būtų dar surasti nors mažytę šalį- kambarėlio dydžio, su mažu foteliu ir pilnu bliūdeliu. „

Katytė atkeliavo iš Prūdiškių miestelio, todėl ir pramminėme ją Prūde. Porą metų ji gyveno laiptinėje ir vesdavosi nelaimingus vaikučius, kurie papuldavo po automobilio ratais arba paslaptingai dingdavo. Lig šiol katytės kelias buvo tik duobėtas- į Prūdiškes ji buvo atvežta ir numesta mirti. Atrodė ji labai išvargusi ir apleista. Moteriškėms pamačiusioms pagailo katytės, todėl per šalčius pradėjo įsileisti į laiptinę, ją šerti, prižiūrėti lauko sąlygomis. Netrukus Prūdė pradėjo keistis: numetusi susivėlusius „kaltūnus“, atsiaugino švelnų kailiuką, pagražėjo. Vėliau, patekusi į VšĮ „Naminukų“ globą, katytė buvo sterilizuota, o dabar laukia...

Nesikreiptume, jeigu netikėtume stebuklais, bet galbūt kažkas atras mažą kamputį savo namuose patyrusiai ir nuo gyvenimo negandų pavargusiai katytei? Prūdė sveika, rami, taktiška, nereikalaujanti dėmesio, savarankiška, tvarkinga, tikra inteligentė. Visi žinome, kad gyvenimas būna neteisingas, kad vyresnėliams vietos po saule ir širdyse dažnai nebelieka, bet gal verta pabandyti kažką pakeisti? Galbūt nuo vieno Tavo žingsnio gyvenimas netaps teisingas, bet katytei padovanotas šansas bus pačiu gražiausiu jos gyvenime įvykiu. Taip nesinori, kad tiek išgyvenusios katytės, dienos ir toliau bėgtų ant šalto laiptinės betono.

Nors ir šeriama, bet, deja, ir ten ji nėra pats laukiamiausias svečias. Ir liūdna, bet tik svečias, o kur tikrieji namai...?

Norėdami padovanoti Prūdei naują gyvenimą, kreipkitės į Edgarą 8 671 90721!

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
1 / 5 Katytė Prūdė

Skelbimas „Katytė Prūdė“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-02-17. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Edgaras
Vilnius
Skelbimo nr.:
160671
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
264
Atnaujintas:
2012-02-17 00:00