Kalėdiniai atvirukai atvirukai-kalediniai.lt

Kaina sutartinė
1 / 7 Kalėdiniai atvirukai atvirukai-kalediniai.lt

www.atvirukai-kalediniai.lt
Unikalūs kalėdiniai atvirukai sukurti ir pagaminti Lietuvoje. Kalėdiniai atvirukai įmonėms, asmenims, prekybininkams. Kalėdiniai atvirukai gali būti su Jūsų logotipu, sveikinimo tekstu viena ar keliomis kalbomis. Kalėdiniai atvirukai gaminami įvairiomis technikomis: šilkografija, ofsetinė spauda, skaitmeninė spauda, lazerinis graviravimas, folijavimas.
Mūsų pasiūloje taip pat:
Kalėdiniai vokai, vokai su spauda, balti, spalvoti, teksūtiniai vokai.
Popierius atvirukams, baltas ir spalvotas tekstūrinis popierius, kalkinis popierius.
Kalėdinės dovanos, dėžutės, pakavimo popierius.
Mūsų salone Vilniuje "POPIERIAUS STILIUS" platus popieriaus ir jo gaminių pasirinkimas įmonėms, reklamos agentūroms, dailininkams, studentams, moksleiviams. Įvairaus formato (A0, A1, A2, A3, A4) tekstūrinis, kalkinis popierius, kartonas, popierius spausdinimui skaitmeninėmis spausdinimo mašinomis, baltas ir spalvotas popierius spausdintuvams ir kopijavimo aparatams, įvairus foto popierius spausdinti lazeriniais ir rašaliniais spausdintuvais, popierius piešimui, tapybai, braižybai, rankdarbiams (origami, kusudami, atvirukų, kvietimų gamybai, skrepui, dekupažui ir pan.). Platus įvairaus formato vokų pasirinkimas.
www.popieriausstilius.lt
Norintiems prekiauti mūsų produkcija pasiūlysime lanksčias kainas ir sąlygas. Prašome kreiptis el.p. info@popieriausstilius.lt. Tapkime partneriais jau dabar!

Skelbimas „Kalėdiniai atvirukai atvirukai-kalediniai.lt“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-10-18. Siūlome peržiūrėti naujausius „Įvairūs skelbimai“ skelbimus.

Nemokamai prenumeruokite naujus skelbimus iš Įvairūs skelbimai:
Komentarai
Kalėdiniai Atvirukai

Dalintis skelbimu

Pasidalinkite skelbimu su kitais:
Informacija apie skelbimą:
Skelbimo nr.:
177793
Paskelbė:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
1441
Atnaujintas:
2012-10-18 16:48
Nemokėk už skelbimų talpinimą