1 / 7 Kalėdiniai atvirukai atvirukai-kalediniai.lt

Kalėdiniai atvirukai atvirukai-kalediniai.lt

Kaina sutartinė

www.atvirukai-kalediniai.lt
Unikalūs kalėdiniai atvirukai sukurti ir pagaminti Lietuvoje. Kalėdiniai atvirukai įmonėms, asmenims, prekybininkams. Kalėdiniai atvirukai gali būti su Jūsų logotipu, sveikinimo tekstu viena ar keliomis kalbomis. Kalėdiniai atvirukai gaminami įvairiomis technikomis: šilkografija, ofsetinė spauda, skaitmeninė spauda, lazerinis graviravimas, folijavimas.
Mūsų pasiūloje taip pat:
Kalėdiniai vokai, vokai su spauda, balti, spalvoti, teksūtiniai vokai.
Popierius atvirukams, baltas ir spalvotas tekstūrinis popierius, kalkinis popierius.
Kalėdinės dovanos, dėžutės, pakavimo popierius.
Mūsų salone Vilniuje "POPIERIAUS STILIUS" platus popieriaus ir jo gaminių pasirinkimas įmonėms, reklamos agentūroms, dailininkams, studentams, moksleiviams. Įvairaus formato (A0, A1, A2, A3, A4) tekstūrinis, kalkinis popierius, kartonas, popierius spausdinimui skaitmeninėmis spausdinimo mašinomis, baltas ir spalvotas popierius spausdintuvams ir kopijavimo aparatams, įvairus foto popierius spausdinti lazeriniais ir rašaliniais spausdintuvais, popierius piešimui, tapybai, braižybai, rankdarbiams (origami, kusudami, atvirukų, kvietimų gamybai, skrepui, dekupažui ir pan.). Platus įvairaus formato vokų pasirinkimas.
www.popieriausstilius.lt
Norintiems prekiauti mūsų produkcija pasiūlysime lanksčias kainas ir sąlygas. Prašome kreiptis el.p. info@popieriausstilius.lt. Tapkime partneriais jau dabar!

Skelbimas „Kalėdiniai atvirukai atvirukai-kalediniai.lt“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-10-18. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Nemokamai gaukite pranešimą apie naują turinį skiltyje Įvairūs skelbimai:
Komentarai
Kalėdiniai Atvirukai
Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Skelbimo nr.:
177793
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
1441
Atnaujintas:
2012-10-18 16:48
AKSI LT, UAB – kokybiškos tinklapių atnaujinimo, priežiūros, kūrimo paslaugos