×

Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 24748

Kaip apsaugoti savo versla

1 / 1 Kaip apsaugoti savo versla

Šis pranešimas yra skiriamas Lietuvos įmonių vadovams, kad susirgus jų įmonės darbuotojams dėl prasidėjusios kiaulių gripo pendemijos nenukentėtų jų vykdomas verslas .

Tikriausiai sekate įvykius pasaulyje , kuriame šiuo metu siaučia kiaulių gripas ir kiekvienoje šalyje pasiekus tam tikrą žmonių skaičių yra paskelbiama apie jau prasidėjusią epidemiją. Kiek laiko šis virusas išsilaikys ir kiek mirčių nusineš niekas negali prognozuoti, nes tai priklausys nuo žmonių turimo organizmo imuniteto atlaikyti šią ligą ir žmonių mąstymo kokių jie imsis teisingų priemonių prasidėjus pirmiems gripo ligos simptomams. Ukrainoje šiai dienai šiuo gripu serga 1,7 milijonai žmonių , o mirusių nuo šios ligos - 400 žmonių !

Pažiūrėkime, kaip gali tai atsiliepti Jūsų verslui , kada dėl šios ligos susirgs Jūsų darbuotojas, o tapęs nedarbingu bus priverstas laikinai pasitraukti iš darbo vietos , kadangi turėdamas aukštą temperatūrą jis negalės vykdyti savo įsipareigojimų. Maža to jis tapęs šio gripo viruso nešiotoju užkrės kitą jūsų darbuotoją , ar gal būt net jus patį. O kas atsitiks , jei visi susirgs ir nebus kam dirbti jūsų įmonėje ? Juk pradėsite panikuoti , nežinodami ką daryti , pas ką kreiptis ieškodami išeities.

Mes, OSC-Optimalių sprendimų centras jau turime tokį optimalų sprendimą , kaip būtų galima nugalėti šį kiaulių gripą tam , kad mūsų šalies žmonėms būtų galima sėkmingai persirgti ir išvengti šios galimos mirties, nuo kurios mes nei vienas nesame apsaugotas.

Todėl mūsų pranešimas Jūsų įmonę ir pasiekė šiandien tam, kad apie tai žinodami ir priimtumėte teisingą sprendimą, kad dėl šios pendemijos nenukentėtų jūsų verslas. Pasiskaičiuokite kiek jis gali jums atnešti nuosolių per vieną dieną, o kiek per savaitę, ar mėnesį .

Mes jums šį optimalų sprendimą pateiksime po to, jei Jūs šiuo klausimu būsite suinteresuoti padėti savo darbuotojams, nes turime pasiūlyti labai efektyvų preaparatą , kuris jau sėkmingai yra išbandytas , ir kurio pagalba žmonėms prasidėjus jų organizme gripo simptomams jie buvo labai greitai nugalėti. Preparato efektyvumas jį įsisavinant žmogaus organizmui yra 98 proc.

Tam , kad šis gripas neužvaldytų Jūsų darbuotojų kūnų , ar pablogintų jų sveikatą , tai nelaukite kol visa tai įvyks, bet iš anksto jau apsirūpinkite mūsų siūlomais preparatais . Tai labai efektyvi gydomoji priemonė, kuri apsaugo žmogaus imunitetą , neleidžia jam senti , todėl toks žmogus visuomet būna sveikas, pilnas energijos ir t.t.

Ir tai mielieji vadovai ne kokia chemija, bet iš natūralių produktų pagaminta biologija , kas ir yra būtina kiekvienam žmogui tokiu atveju. Vaistinėse esantys vaistai nėra tokie efektyvūs tam, kad galėtų Jums padėti apsisaugoti nuo epidemijos , o mes su savo konsultantais tikrai jums padėsime šiuo klausimu.

Prašymas , šią informaciją perduoti savo artimiesiems tam, kad jie žinotų , kur galėtų kreiptis dėl pagalbos.
NUGALĖKIME EPIDEMIJĄ SU ŠIUO PREPARATU , KURIS DABAR SIAUČIANT KIAULŲ GRIPUI PAS KIEKVIENĄ TURI BŪTI JO ĮMONĖJE !

OSC-Optimalių sprendimų centras administracija.
http://www.osc.lt

Skelbimas „Kaip apsaugoti savo versla“ paskutinį kartą atnaujintas 2009-11-29. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
OSC-Optimaliu sprendimu centras
Klaipėda
Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Skelbimo nr.:
61162
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
352
Atnaujintas:
2009-11-29 00:00