Ieškome BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGYTOJŲ darbui Norvegijoje

0,29 Eur

UAB Orange Group Baltic tarptautinė kompanija, teikianti medicininio slaugymo paslaugas Norvegijoje, senelių namuose bei ligoninėse, šiuo metu ieško:
BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGYTOJŲ
Darbo aprašymas:
Pagal bendrosios praktikos slaugytojų pareigybes

Reikalavimai:
Slaugytojos (-o) diplomas
Bendrosios praktikos slaugytojo (-os) licencija
Vidutinės anglų arba vokiečių kalbos žinios

Mes siūlome:
Socialines garantijas Lietuvoje bei komandiruotės metu Norvegijoje
Apmokame kelionės išlaidas bei suteikiame gyvenamąją vietą
Palankų darbo grafiką (4 darbo savaitės Norvegijoje, 2 poilsio savaitės Lietuvoje)
Patrauklų atlyginimą (31-38 Lt už darbo valandą komandiruotės metu, atskaičius visus mokesčius)
Norvegų kalbos kursus, kuriuos apmoka kompanija

Gyvenimo aprašymą (CV) siųsti el.p. *****
Kontaktinė informacija:
Personalo vadovas Artūras Rimkus, mob. tel. +370 620 *****

Tel./faks. +370 5 *****
Adresas: Saltoniškių 34a Vilnius

bendrosios, praktikos, norvegijoje, kalbos

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
Orange Group Baltic
Vilnius
Skelbimo nr.:
123724
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
343
Atnaujintas:
2011-02-11 00:00