Ieskau darbo prekybos paslaugu srityse, socialines darbuojos

Daugiausiai praktinės patirties turiu pardavimų bei bendravimo su klientais srityse. Turiu verslo vadybos ir administravimo bakalauro išsilavinimą.
10 metų dirbau vadybininke paslaugų sferoje. Ieškojau naujų klientų telemarketingo principu, vykdžiau tiesioginius pardavimus, derėjausi dėl sąlygų, sudarinėjau sutartis. Esu puikiai susipažinusi su paslaugų pristatymu, kainodaros sistema.
Taip pat, baigiau žurnalistikos profesines studijas, kurios pravertė rašant įvairius pasiūlymus, sutartis, projektus, renginių scenarijus ir pan.
Šiais metais baigiau Lietuvos edukologijos universitą ir įgijau edukologijos bakalauro laipsnį, socialinės pedagogės kvalifikaciją. Studijų programos šaka – laisvalaikio pedagogika. Išmokau dirbti individualiai ir komandoje, užsibrėžti ir pasiekti ilgalaikius bei trumpalaikius tikslus, analizuoti situaciją ir spręsti socialines problemas, dirbti su vaikais, suprasti jų poreikius

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:

Skelbimas „Ieskau darbo prekybos paslaugu srityse, socialines darbuojos“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-10-08. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Skelbimo nr.:
177200
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
400
Atnaujintas:
2012-10-08 11:57