Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

kaina – 12 Eur

Gotu Kola (Centella asiatika)

Gotu Kola– puikus produktas, gaminamas iš azijinės centelės (Centella asiatika), daugiau žinoma kaip Gotu Kola arba BRACHMI. Šį augalą vadina “smegenų maistu” arba “atminties žole”, tuo pačiu apsprendžiama jo pagrindinė savybė – smegenų kraujotakos pagerinimas.

https://www.melynziede.lt/gotu-kola-100-kaps

Gotu Kola:

pagerina atmintį, skatina mąstymo procesus;
pagerina smegenų ir periferinę kraujotaką;
vitaminų ir alkaloidų šaltinis;
padeda sumažinti depresijos simptomų pasireiškimą.
Deguonies atplūdis į audinius stimuliuoja ir atstato smegenų funkcijas, pagerina atmintį. Gotu Kola yra vitaminų: A, B, E; mineralų: magnio, kalcio, seleno, cinko; o taip pat alkaloidų: teobromino ir kolatino šaltinis. Šis nepaprastas augalas turi teigiamą poveikį organizmo kraujotakos sistemai, pagerina periferinę kraujotaką, stiprina venas ir kapiliarus, normalizuoja kraujospūdį. Šis efektas paaiškinamas augalo bioflavanoidų poveikiu, kurie atpalaiduoja kraugyslių lygiuosius raumenis. Gotu Kola stiprina venas, sumažina kraujagyslių pralaidumą, sumažina bendrą diskomfortą , kojų nuovargį ir tinimą. Triterpeniniai saponinai – Gotu Kola aktyviosios medžiagos, stimuliuoja nervų galūnėles, kurios atsakydamos į tai išskiria acetilcholiną, veikiantį raminančiai. Be to, Gotu Kola turi grupės B vitaminų,kurie maitindami palaiko nervų sistemą.

Gotu kola naudojimas sumažina depresijos simptomų pasireiškimą, veikia raminančiai, susidarius pavojingai situacijai. Stabilizuodama nervų sistemą, Gotu Kola padės panaikinti nervinę įtampą ir pervargimą, pašalina stresą ir miego sutrikimus. Gotu Kola augalas sąlygoja organizmo energetinių resursų atstatymą, pagerina savijautą. Dar vienas svarbus Gotu kola veikimo aspektas – kosmetinis efektas. Pagerėjus kraujo mikrocirkuliacijai, oda tampa lygi ir elastinga. Moksliniai tyrimai parodė, kad gotu kola pasižymi žaizdų gijimą skatinančiomis savybėmis, susijusiomis su kolegeno baltymų sintezės padidėjimu. Augalas sąlygoja apsaugą nuo nereikalingo randinio audinio (keloidų) susidarymo. Saponinai, įeinantys į gotu kola sudėtį, pasižymi savybe susilpninti įvairių mikrobų ląstelinę membraną, kas sąlygoja jų sunaikinimą. Aziatikozidas pateikia platų antibiotinio aktyvumo spektrą.

https://www.melynziede.lt/gotu-kola-100-kaps

Visi mano skelbimai puslapyje eurainet

1 / 2 Gotu Kola (Centella asiatika)
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
Komentarai
Paulius
Kaunas
Skelbimus talpina nuo 2014 metų 05 mėn.
Skelbimo nr.:
261941
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
291
Atnaujintas:
2019-04-14 22:30