Gal reikia nuotraukos ant žurnalo viršelio?

Kas nori pasijausti fotomodelio vietoje? Kas nori į fotosesiją? Kam reikia gražių nuotraukų? Asmeninės fotosesijos, porelių fotosesijos, modelio portfolio, glamour, fashion, teminės ir kūrybinės fotosesijos fotostudijoje ir gamtoje Kaune, Alytuje. AKCIJOS visą kovo mėnesį! Naudokitės proga gauti nuotraukų vertų dėmesio! Yra galimybė padovanoti fotosesiją mylimam žmogui arba draugei.

„www.fotoRomantika.lt“ Meilės fotografija – tai romantiškas žvilgsnis į žmogų, jo vidinį pasaulį ir jo jausmus. Kas nori pasijausti fotomodelio vietoje? Kas nori į fotosesiją? Kam reikia gražių nuotraukų? Asmeninės fotosesijos, porelių fotosesijos, modelio portfolio, glamour, fashion, teminės ir kūrybinės fotosesijos fotostudijoje ir gamtoje Kaune, Alytuje. AKCIJOS visą kovo mėnesį! Naudokitės proga gauti nuotraukų vertų dėmesio! Yra galimybė padovanoti fotosesiją mylimam žmogui arba draugei.

Susisiekite telefonu 8- 625-29829 arba užsukite www.fotoROMANTIKA.lt

ARTĖJA VESTUVĖS? Ieškote vestuvių fotografo?
Pradėjote paieškas ir nežinote kokį vestuvių fotografą pasirinkti? Kviečiu drąsiai susipažinti su „fotoRomantika.lt“ vestuvių fotografu. „fotoRomantika.lt Meilės fotografija – romantiškas žvilgsnis į žmogų, jo vidinį pasaulį ir jo jausmus. Čia slepiasi idėjos ir šiuolaikinis požiūris į vestuvių fotografavimą. Priešvestuvinės „LOVE STORY“, vestuvių dienos fotografavimas ir povestuvinės „trash the dress“ fotosesijos.Vestuvių fotografavimo stiliai: reportažinis ir režisuotas. Profesionali fotografavimo technika. Vestuvinių nuotraukų retušavimas

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
1 / 1 Gal reikia nuotraukos ant žurnalo viršelio?

Skelbimas „Gal reikia nuotraukos ant žurnalo viršelio?“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-03-14. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
VestuviuFotografas
Kaunas
Skelbimo nr.:
163077
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
538
Atnaujintas:
2012-03-14 00:00