Kaina sutartinė
8 620 XXXX

Draudimo brokeris

Uždaroji akcinė draudimo brokerių bendrovė „Dataksas“ įsikūrė 2003m..
Bendrovės veikla – draudimo tarpininkavimo operacijos tarp darudėjo ir draudiko, konsultavimas draudimo ir perdraudimo klausimais, draudimininių įvykių administravimas bei draudžiamo turto vertinimas.
Esame sparčiai auganti draudimo brokerių bendrovė. Ilgametės draudimo patirties turintys darbuotojai kompetetingai konsultuoja ir siūlo kokybiškas draudimo paslaugas. Mūsų įmonės darbuotojai nuolat tobulinasi, specializuotose brokerių seminaruose, todėl gali tinkamai atstovauti draudėjų interesus ir optimaliai išpildyti jų pageidavimus atsižvelgiant į daugelį kriterijų.
Bendradarbiaujam su vedančiomis ne gyvybės draudimo kompanijomis, AB „Lietuvos draudimas“, UAB „Ergo Lietuva“, UAB DB „PZU Lietuva“, AAS „Gjensidige Baltic Lietuvos filialas“, UAB „Industrijos garantas“, UAB „BTA draudimas, IF P&C Insurance AS ir kitomis Lietuvos Respublikoje įregistruotomis ir veikiančiomis draudimo įmonėmis ir tai padeda užtikrinti konkurencingą produkto kainą, bei kitus draudėjų lūkesčius.
http://www.draudziu.lt

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:

Skelbimas „Draudimo brokeris“ paskutinį kartą atnaujintas 2010-01-30. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Kristina
Kaunas
Skelbimus talpina nuo 2009 metų 09 mėn.
Skelbimo nr.:
67690
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
382
Atnaujintas:
2010-01-30 00:00