Didieji Šveicarų Zenenhundai

1 / 5 Didieji Šveicarų Zenenhundai

Didysis šveicarų zenenhundas -puikus šeimos šuo. Jis yra sargus, tačiau neagresyvus. Jo romios rudos akys garbinamai žiūri i tuos, kuriuos jis myli. Šie šunys puikiai sutaria su vaikais ir kantriai kenčia jų išdaigas.
Swissy myli ir pažįsta savo šeimą ir šeimos draugus. Jis bus budrus, jeigu nauji ir nepažįstami jam žmonės ateis į namus. Šio didingo šuns lojimas atims drąsą bet kam, tačiau labiausiai atbaidys vagį. Įsilaužėlis tikrai nenorės sutikti didelio lojančio šuns, bėgančio link įtartino triukšmo jo teritorijoje.
Jei ieškote draugo, besalygiškai mylinčio Jus ir Jūsų šeimą, kantraus ir nepaprastai mielo, tačiau sargaus ir patikimo - Didysis Šveicarų Zenenhundas Jūsų nepaliks abejingu. Tai Jūsų šuo! 5 patinėliai ir 2 nuostabios kalytės jau laukia savo naujų šeimininkų ir greit bus pasiruošę keliaut į naujuosius namus (su visais dokumentais, skiepyti ir čipuoti ).
Daugiau informacijos apie mažylių tėvus bei nuotraukas galite rasti:

www.kalnulegenda.lt
ir
www.blare-greatswissy.lt

Skelbimas „Didieji Šveicarų Zenenhundai“ paskutinį kartą atnaujintas 2011-11-02. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Vaida
Vilnius
Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Skelbimo nr.:
153236
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
3509
Atnaujintas:
2011-11-02 00:00