DELTA langai

LAUKIAME JŪSŲ NAUJAME SALONE VILNIUJE, ŠVITRIGAILOS 11.
DIRBAME TAIP, KAD REKLAMACIJOS PROCEDŪRA NEBŪTŲ REIKALINGA!
DELTA langų ir durų gamybai naudojame tiktai aukščiausios kokybės pirmaujančių, žinomų Vokietijos firmų komponentus: bešvininius KÖMMERLING, TROCAL ir KBE greenline profilius, UNI-JET GU apkaustus, Pilkington, Saint Gobain, Guardian ir Glaverbel stiklo paketus.
Gamybos metu naudojome savo žinias, patirtį ir aukščiausios klasės medžiagas, todėl mūsų langai ir durys yra:
•sveikiausios – unikalios greenline technologijos dėka galime pagaminti bešvininius langus, be to antialergiškus (neturinčius tokių alergenų kaip dažai, lakai, impregnavimo medžiagos). Greenline produktai gaminami iš PVC naudojant bešvininius stabilizatorius. Ekologiškas, draugiškas aplinkai kalcio-cinko stabilizatorius pakeitė kenksmingą šviną. Tačiau greenline tai kiek daugiau nei stabilizatorių pakeitimas. Mūsų modernūs produktai pasiekia ne tik geresnį ekologinį balansą, bet yra atsparesni oro sąlygų įtakai, ilgiau išlaiko šilkinį žvilgesį ir turi geresnes izoliacines savybes,
•patvariausi – panaudojus originalius vokiškus padidinto stabilumo profilius ir originalias vokiškas gamykliškai įlydomas tarpines, galima buvo pasiekti garantinį naudojimo laikotarpį iki 30 metų,
•šilčiausi – unikali sandari 6 kamerų profilių ir stiklų kompozicija, leidžianti pasiekti šilumos perdavimo koeficientą U=0,6 ir standartiškai naudojama sistemose TROCAL 88+ ir KBE 88, papildomai padeda sutaupyti 25% šilumos palyginti su šiuo metu naudojamomis 5 kamerų sistemomis. Aukščiausią mūsų langų ir durų kokybę patvirtina daugelis sertifikatų. Kaip vienas iš nedaugelio gamintojų šioje srityje ne vienerius metus naudojame Kokybės valdymo sistemą, patvirtintą sertifikatu ISO 9001:2000. Tokia aukšta mūsų PVC gaminių kokybė leidžia mums sėkmingai eksportuoti gaminius į Vokietiją – labiausiai reiklią Europos rinką bei į kitas Europos sąjungos šalis.
Mūsų klientams užtikriname nemokamus matavimus, sąmatą ir profesionalų montavimą, kurį atlieka patyrę meistrai. Mūsų darbuotojai profesionaliai patars Jums techniniais klausimais pasirenkant PVC gaminius pagal Jūsų individualius poreikius.
Norėtume, kad papildytumėte mūsų patenkintų klientų gretas, kurie pasirinko aukščiausią kokybę.
Patikėk mūsų patirtimi !
DELTA langai – džiaugsmas ne vieneriems metams
Sena patarlė: „turtingas tas, kuris perka pigiai” langų gamyboje turi didelę reikšmę. Aukšta kokybė ir ilgaamžiškumas turi deja kainuoti kiek daugiau nei „nekokybė”. Dėl to, kad DELTA langų gamyboje naudoja tik aukščiausios kokybės profilius, apkaustus ir kitus elementus, langai ir durys Delta greenline yra aukščiausios kokybės ir daugelį metų atliks savo funkcijas. Perkant Delta greenline langus, kurių ilgaamžiškumas siekia iki 30 metų, realiai sutaupoma finansiškai, o kartu turima šventa ramybė daugeliui metų.
WWW.KRALIA.LT
TEL: 867376620

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
1 / 4 DELTA langai

Skelbimas „DELTA langai“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-03-09. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
imone
Vilnius
Skelbimo nr.:
162648
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
280
Atnaujintas:
2012-03-09 00:00