Kaina sutartinė
8 698 XXXX

Būsto sandarumo testas

Statant arba perkant namus, pastato sandarumas yra vienas pagrindinių prioritetų. Nuo to priklauso, kiek Jums teks mokėti už šildymą žiemą.

Sandarus namas yra ekonomiškas ir užtikrina kokybiškas gyvenimo sąlygas. Jei Jūsų namo sienos ar lubos gerai apšiltintos, tačiau nepakankamai užsandarintos, pavyzdžiui, sandūrų vietose,šiluma neišvengiamai paliks namus.

Šiluma namus palieka dviem būdais: per paviršius ir per nesandarias vietas (konvekciniu būdu).

Kadangi apie 80%šilumos iš namo pasišalina kovekciniu (oro judėjimo dėl nesandarumo) būdu, namo sandarumo testas yra tinkamiausias būdas nustatyti pagrindines šilumos praradimo vietas ir atlikti atitinkamus sprendimus namo sandarumui padidinti.

Ši paslauga gera tuo, kad sužinoję tikslias vietas, pro kurias namus palieka šiluma, galėsite sandarinti tik jas, o ne imtis viso namo šiltinimo. Taip mažomis išlaidomis pasieksite didelį efektą.
Esant pageidavimui nesandarias vietas užsandarinsime ir patikrinsime ar pasikeitė sandarumo lygis pastate.

Sandarumo testas + Termovizija

Sandarumo testą rekomenduojama atlikti kartu su temoviziniu tyrimu, kada gaunamas kompleksinis namo šiluminės izoliacijos ir sandarumo vaizdas

Pateiksime detalią ataskaitą ir patarimus kaip išspręsti problemas

Dirbame visoje Lietuvoje

Jei norite sužinoti kiek kainuoja Jūsų būsto ar kitokio objekto sandarumo testas ar termovizinis tyrimas paskambinkite telefonu 869811070

Kitos teikiamos paslaugos:
Termoviziniai tyrimai
Smulkūs šiltinimo-sandarinimo darbai
Pastatų apšiltinimas termoputomis

1 / 2 Būsto sandarumo testas
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:

Skelbimas „Būsto sandarumo testas“ paskutinį kartą atnaujintas 2013-01-16. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Skelbimo nr.:
181485
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
330
Atnaujintas:
2013-01-16 16:43