Belaide slapta ausine

Tai revoliucinė elektroninė ausinė, atnešianti perversmą belaidžių slaptų ausinių rinkoje. Ausinė turi begalę privalumų. Lyginant su senesniais modeliais (8800C Pro ir 9000 Pro) jos veikimo laikas net du kart ilgesnis t.y. iki 16 valandų ir tai tik su viena baterija, o komplekte jų gaunate net 5 vnt. !
Visos ausinės sudedamosios dalys yra pagamintos Europoje: Vokietijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, todėl neverta pergeventi dėl abėjotinos kiniškos kokybės, tik būdami tikri prekės kokybe mes šiai ausinei suteikiame 3 metų pilną garantiją, tai reiškia, kad visus 36 mėnesius jūs būsite užtikrinti, kad jūsų ausinė ir visi jos priedai veiks be problemų.
Induktyvi rite išskirtinai plona jos storis siekia vos 2 mm, o tai yra net 3 kart plonesnė nei senesnių modelių, negana to, kad Bluetooth technologija tobula, mes naudojome tik originalius sertifikuotus NOKIA priedus – belaide ausinę BH-104. Plačiau pasiskaityt ir parsisiųsti naudotojo instruckiją galite iš oficialaus Nokia puslapio:http://europe.nokia.com/support/product-support/bh-104 šį įranga išsiskiria nes yra naudojamas išskirtinai jautrus mikrofonas, kurio dėka net ir menkiausias jūsų šnabždėsys bus išgirstas.
Panaudojimas:
Dėl savo universalumo ausinę galima naudoti bet kur:
Egzaminuose, atsiskaitymuose, lošimo namuose, verslo susitikimuose, apsaugos tarnybose, aktoriams gelbėtojams ir pan. Ausinės garsas reguliuojamas todėl atsižvelgiant į aplinką (pvz. egzamine tyliau, kazino garsiau) galima nustatyti optimalų garsą.
Garantija:
Įrangai ir visoms jos sudedamosioms dalims suteikiama pilna 36 mėnesių garatija
Komplektą sudaro:
Elektroninė ausinė 9100 Pro (Žr. Pav. 4)
Miniatiūrinė užsukama kišeninė dežutė skirta laikyti ausinei ir baterijoms (žr. Pav. 2)
Firminė originalį „Nokia“ Bluetooth BH-104 / BH-105 ausinė su induktyviaja rite (Žr. Pav. 3)
5 vnt. „Camelion“ baterijų SR521W (379 LR521) (Žr. Pav. 5)
Firminis Originalus „Nokia“ pakrovėjas
Išsami instrukcija lietuvių kalba
Garantinė kortelė
Kompatiška įpakavimo dėžutė susidėti visiems priedams
Komplekto kaina – 390 LT
Daugiau info www.taip.tk
Kontaktai:
staigus@gmail.com
8600 00523

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
1 / 5 Belaide slapta ausine

Skelbimas „Belaide slapta ausine“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-01-24. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Lukas
Vilnius
Skelbimo nr.:
158698
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
731
Atnaujintas:
2012-01-24 00:00