Kaina sutartinė
8 699 XXXX

Auksinuko prašymas

AUKSINUKO PRAŠYMAS (suredaguotas ir iš katinų kalbos verstas Globėjos)

Gimiau kažkur Jonavoje. Tikslios savo gimimo datos kaip ir visi katinai neprisimenu. Turėjau ten šeimą. Kaip sako mano pirmoji globėja, mamytė Aja mumis penkiais vaikais labai rūpinosi. Gaila, bet iš gausios šeimynos likau tik aš ir mama. Mama dabar gyvena Kaune. Tai man pasakė kita mano globėja. Man dabar apie 10 – 11 mėnesių. Atlikta kažkokia kastracija ir vakcinacija. Nežinau kas tai yra. Prisimenu tik, kad vieną dieną mane uždarė į kažkokią dėžę, paskui suspaudė ir ..., o prabudau tamsioje patalpoje, truputį skaudėjo... Paskui dar kartą uždarė į kitokią dėžę, ir dar į vieną. Joje supo ir buvo šunų. Man buvo baisu, labai baisu. Paskui aš atsidūriau pas globėja. Jau antrą... Šiuo metu gyvenu Vilniuje.
Čia gyvenu gerai. Ilgai visko bijojau, bet dabar jau pripratau. Esu išdykęs, mėgstu pasislėpti ir stebėti, kaip globėja manęs ieško, kviečia. Labai patinka glostymai. Ypač mėgstu, kai kaso paausius ir masažuoja pilvuką. Tada nieko daugiau nepajėgiu pasakyti tik: „MMMRRRR“. Iš to malonumo galiu krimstelti. Globėja sako, kad kartais ir skaudžiai. Na šiaip jau visai smagiai aš čia gyvenu. Gerai būtų ir pasilikti, bet žinau, kad turiu surasti tikrus namus ir tikrą šeimininką. Todėl rašau skelbimą.
SKELBIAMOS ŠEIMININKO PAIEŠKOS auksiškai rudos morkų spalvos katinėliui (man) jo didenybei BAILIŲ KARALIUI AUKSINUKUI.
Reikalavimai šeimininkams:
Kantrybė – su manim reikia kantrybės, nes svetimų aš bijau. Bijau šunų. Bijau vaikų. Bijau lauko. Man reikalingi ramūs namai.
Begalinė meilė – noriu , kad mane mylėtų tokį, koks esu: padykęs, švelnus, bailus, na toks katiniškas.
Leidimas miegoti lovoje – labai mėgstu miegoti lovoje.
PASIŽADU:
Mylėti, murkti, žaisti, glaustytis ir laukti savo tikrojo šeimininko.
Esu tvarkingas (naudojuosi dėžute), maistui neišrankus (gal tai ir nevisai taip – labiausiai mėgstu sausą, gerą katinų maistą), moku būti vienas.
Esu draugiškas, sutariu su kitais katinais. Todėl namuose galiu būti nevienintelis katinas.

P.S.: pamiršau pranešti, kad mano uodegytė stilingai patrumpinta.

Laukiu pasiūlymų. Pasiūlymus galite pateikti E- paštu : selicija@gmail.com arba telefonu +37069927290; šiuo metu gyvenu Vilniuje, Antakalnyje.
Auksinukas

1 / 3 Auksinuko prašymas
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:

Skelbimas „Auksinuko prašymas“ paskutinį kartą atnaujintas 2011-02-28. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Danguolė
Vilnius
Skelbimo nr.:
126469
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
284
Atnaujintas:
2011-02-28 00:00